Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért dolgozik valaki futárkén...

Miért dolgozik valaki futárként, ha tud idegennyelvet és statisztikai kimutatásokhoz is van esze?

Figyelt kérdés

[link]


Nézzétek meg ezt az excel táblázatot. Valamilyen szintű intelligenciára utal és én nem is tudnám ilyen összeszedetten nyilvántartani a futárkodással kapcsolatos adataimat. Eléggé bonyolult.

A fickó angolul is tud, mert vannak komplett feliratok néhány videóhoz. Ennyi ésszel miért a futárkodást választja miért nem valami SSC céghez megy vagy idegen nyelven diszpécserkedni?



2021. febr. 5. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen excel táblákat már a tiniknek is tanítanak általános iskolában, szerintem ez azért nem olyan hatalmas skill manapság, mint volt mondjuk 20-30 éve.
2021. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De maga az adatok strukturáltsága és statisztikai kimutatásra való igény és fogékonyság. Ez ragadt meg. Primitívnek aposztrofált munkakörökben elvileg nem jellemző ilyen igényesség.
2021. febr. 5. 10:40
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Add meg a számát, vagy a mail címét felhívom és megkérdezem tőle, majd leírom neked a választ.
2021. febr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3: Honnan tudjam én az elérhetőségét?
2021. febr. 5. 11:04
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Data scientistként erre azt tudom mondani, hogy ez semmi. Ez középiskolás anyag. Még a 60 éves Mancika is képes erre a titkárságon. Majd ha a munkanélküliségi, fertőzöttségi, otthonülési, mit tudom én, kiskutyafüle adatokkal való korrelációt vizsgál vagy csinál pár statisztikai próbát, akkor mondom hogy "van esze a kimutatásokhoz". Vagy mondjuk felállít egy modellt arra, hogy mik befolyásolják a borravalót.

Arra nem gondoltál, hogy azért dolgozik futárként, mert ezt akarja csinálni?

2021. febr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik napról a másikra változhat minden szerintem örül hogy egyáltalán van munka
2021. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

- mert így nincs főnöke

- Akkor dolgozik amikor akar (akkor vállal műszakot amikor akar)

- azzal a céggel szerződik le akivel akar

- csinálhat mást is szabadidejében, amivel pénzt kereshet hisz számlaképes.

2021. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
54%

Én is futárként dolgoztam októbertől januárig mert ez volt a biztos és kiszámítható. Jó magam is korreláció elemzéssel és egyéb statisztikai elemzésekkel elemeztem a bevételeimet, készítettem mindenféle rátákat stb. Közgazdászként végeztem tavaly, oroszul és angolul emelt szinten, németül középszinten tudok. Most viszont beadtam pár helyre a pályázatomat mert felhígult a futárszakma, konkrétan autóval januárban veszteséget termeltem.


Hogy miért dolgoztam futárként? Mert utálom a homeofficet, utálom a bezártságot és így pedig csodás helyeken dolgoztam majdnem ugyanannyi pénzért mint amennyit pályakezdő közgazdásznak kínálnak a piacon. Nem túlzás azt mondanom , hogy életem egyik legélvezetesebb munkája volt viszont az tény hogy a szellemi tudásomat nem fejlesztette. Futárkodas ideje alatt orosz és német podcastokat halgattam meg új szavakat tanultam mikor épp nem volt rendelés. Remélem kielégítő a válaszom, de ha van további kérdés, szívesen válaszolok.

2021. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
76%

Futár vagyok! És bőven túlképzett rá... felsőfokú végzettség, nyelvek, stb.

De pl. én szeretek vezetni - robogózni és még pénzt is kapok érte! Ezért csinálom most épp a koronavírus időszak miatt! A biciklis futároknál meg szintén... kondi is egyben és még pénzt is kap érte!


Sosem értettem azokat akik elnézik a futárok, ez inkább a te szegénységi bizonyítványod!


A fenti excel-t meg egy 10éves összerak neked, ha az bonyolult számodra... no comment! csak beírta a számokat és pár összeadás + átlag képlet meg egy grafikon, ne vicceljünk már! :D

2021. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!