Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki dolgozik vagy dolgozott...

Valaki dolgozik vagy dolgozott decathlonba?

Figyelt kérdés
Embert keresnek, a műhely részben, ahol korcsolyákat, kerékpárokat es ilyen dolgokat kell szerelni. Hétfőtől vasárnapig van műszak, de nem tudom, hogy ebből hogy van a te beosztásod. Valakinek van valami tapasztalata?
2021. febr. 7. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen, elég sokan dolgoztak és dolgoznak is ott.
2021. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tartalmas választ, de nem ilyen analfabétákhoz szolt a kérdés.
2021. febr. 7. 13:42
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Igen, akik ott dolgoznak vagy dolgoztak (amiből elég sokan vannak), azoknak van tapasztalata.


Egyébként az 1. hozzászóló is korrekt választ adott, ez volt a kérdés.

2021. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Te nevezel bárkit analfabétának, amikor még egy ilyen alapvető dologgal sem vagy tisztában, hogy DecathlonbaN?

Nem a Decathlonba dolgozol bele, te primitív proli, hanem benne dolgozol!

Te idióta majom!

2021. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
És miért érdekel más beosztása? Hívd fel őket ha érdekel az állás és kérdezd meg. Ennyire ne legyél életképtelen.
2021. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
kedves kérdező, sajnos iskolázottság nélkül labdába sem tudsz rúgni. vannak egész neves termelővállalatok, meg kéne próbálnod a gyártósort
2021. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
úgy látom a kérdezőből rostonsült lett - de igaz, kiérdemelte
2021. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

1. Teljesen jogosan írtam azt, amit. Nem azon volt a hangsúly, hogy ki dolgozik ott. Hanem azon, hogy ha van köztünk egy ott dolgozó, akkor irja le a tapasztalatát. A gyengébbek kedvéért oda is irtam utolsó mondatként. De ugy latom hiába.

2. Nem szorulok gyártósori munkára, mert a jelenlegi helyemen, ami egy nagy autóipari cégnél van, nagyon is jól megy a sorom.

3. Senki nem is mondta, hogy másnak érdekel a beosztása, nem is ertem, hogy jött ez ide. Ha arról van szó, hogy azt írtam, hogy "nem tudom, hogy hogyan van a te beosztásod" ez azt takarta, hogy nem tudom, hogy hogyan néz ki a beosztásom, mivel hétvégén is van műszak. Es nem én vagyok az életképtelen,hanem az, aki nem tudja értelmezni a leirtakat.

4. Engem senki ne szóljon le, hogy hogyan irok, mivel senki nem tudja, hogy mi az oka, hogy mit és hogyan is írok. Nem tartozok senkinek magyarázattal, és senkinek semmi köze hozzá, hogy mit mikor, és milyen egyéb tevékenységek között írtam ki gyorsan a kérdést. Másrészt telefonról teljesen más irni, mint amúgy.

2021. febr. 8. 18:22
 9/10 anonim ***** válasza:
18%

Hűha.

Kemény vagy mind a kád széle! 💪😁

2021. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Barbell Deadlift ***** válasza:
100%

Segítek a sok unatkozó, 16 éves anonim fotelharcosnak:

A srác (vagy hölgy) olyan ember válaszára volt kíváncsi, aki ott dolgozott/dolgozik, véletlenül meglátta a kérdést, és esetleg tud valami információ morzsával szolgálni a beosztással kapcsolatban.


Ez itt nem szépirodalmi fórum, lehet telefonról írt, nem volt ideje átnézni a kérdést, stb.

Aki még az iskolai végzettségét is képes megállapítani egy Gyk-s poszt alapján, annak külön gratulálok...

2021. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!