Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék pénzt keresni...

Hogyan tudnék pénzt keresni index kép készítéssel?

Figyelt kérdés
Nemrég megtanultam Photoshop-ban index képet/képeket szerkeszteni és szerintem tudnék embereknek indexképet készíteni. Hogyan tudnék embereknek indexképet készíteni? Esetleg ezt lehetne úgy hogy egy-két ezer forintért, és hogy ezt le kell adózni? Egy olyan oldalt kersek ahol ezt tudnám csinálni. Köszönöm a segítséget előre is!

2021. febr. 8. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem, hogy erre lenne kereslet. Miért fizetnék neked pénzt azért, amit 1-2 yt vidi megnézése után amúgy is meg tudnék csinálni. Számtalan how to van a neten.

Egyébként ha ebből pénzt akarsz keresni, akkor számlaképesnek kell lenned, ami nem biztos, hogy olcsó mulatság lenne. Plusz jogtiszta szoftverek kellenek ám ehhez.

2021. febr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És esetleg hasonló képszerkesztésű munka akad?
2021. febr. 8. 00:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, vannak képszerkesztő munkák. Viszont a fentebb leírt dolgok (számlaképsség, jogtiszta szoftverek) ott is fennállnak. Plusz nem árt azért érteni is hozzá. Az, hogy megcsináltál pár tutorialt, még édeskevés. Kezdetnek jó, de abból most még nem fogsz tudni pénzt keresni.
2021. febr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Indexkepet egy normalisabb kepnezo program 1 kattintassal letrehoz. Ne haragudj meg erte, de ez a 'tudas' egyelore a nullanal is kevesebb, nemhogy fizetni nem fognak erte, de kinevetnek ha megprobalsz penzt kerni. A Photoshop funkcionalitasanak kb. 0.1%-at sajatitottad el eddig...
2021. febr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!