Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2-3 éve megfogalmazódott...

Werte kérdése:

2-3 éve megfogalmazódott bennem, hogy belevágjak az önnálló humorista fellépésekbe. Belevágjak? Ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Régóta kacérkodok a gondolattal és biztos vagyok benne, hogy sokan kaptak kedvet a tv-ben szereplő Showder klubtól. Bár én régebben is agyaltam ezen. Igazából mivel vidéki vagyok, nem tudom merre induljak. Pesten van egyedül kiugrási lehetőség? Vagy vidéken is? (Az biztos hogy Pesten a Dumaszínházban van mód a kezdőknek bemutatkozni, de a félsz is megvan erősen.) Előre is köszönöm a választ!
2008. dec. 3. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem írj levelet Fábrynak.

És az pedig nem igaz, hogy vidéken nincs lehetőség. Te jobb helyzetben vagy, mert az igaz h munkalehetőség csekély, de sok kultúrházban stb. felléphetsz vidéken is. Esetleg nívósabb kocsmákban. Nevezzük puboknak őket :)

Keress meg ilyen embereket, vagy amikor vannak különböző rendezvények ott próbálkozz be hátha esélyt adnak neked is. Ha megkeresel hozzád hasonló srácokat akkor esetleg egy rendezvény alkalmával odaállíthattok és megkérhetitek őket, hogy engedjék meg nektek hogy csináljatok egy fél órás műsort. Biztos lesz olyan aki segít. És így többen megismernek titeket, szokjátok a közönséget stb. Kaptok visszajelzéseket.

Egyébként pedig próbáld meg a showder clubot. Legalább tanácsokat biztosan adnak, ha bejutni a tvbe nem is sikerül elsőre.

Sok sikert. :)

Ja és az jutott még eszembe, hogy csinálhatnál videókat. de ne úgy egyedül, legyen közönséged is. Pl. haverok. És a videót rakd fel Youtubera.

És majd linkeld be ide is :)))

2008. dec. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
írj ide egy kis történetet, amit előadnál és gyorsan kiderül van e valódi lehetőség benned. :)
2008. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy leírt történet nem sokat mutat a tehetségből, az előadásmód rengeteget nyom a latba. régi már a kérdés, lehet hogy azóta résen vagy valahol :D Nekem egyből az ugrott be, hogy a Dumaszínházba vannak (azt hiszem havonta, de nem biztos) fellépési lehetőségek kezdőknek. Elsőnek én Litkai Gergővel venném fel a kapcsolatot. Innen üzenem mindenkinek, akinek ilyen ambíciói vannak, hogy egy próbával nem veszthet semmit. A mai világban nagy szükség van erre a műfajra és a dumaszínház szeretők nagyon tudják értékelni az újakat is :)
2009. ápr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!