Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A cloudworknél milyen dolgozni?

A cloudworknél milyen dolgozni?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem ma hozzájuk, dolgoztam már egy másik oldalon, de szinte lehetetlenség elérni az 50 eurót és csak akkor fizetnek! A cloudworknél hogy működik a fizetés? Azt hallottam nincs fizetési limit! Van olyan, hogy nem kapjuk meg a fizetést? Néztem pár kérdést, de jó lenne egy friss válasz! Havi 20.000 forintot lehet keresni? Iskolás vagyok még, de korrekten végeznék ezt a munkát! OnlineÁllás.com vagy cloudwork?

2021. febr. 9. 18:08
A kérdező szavazást indított:
Cloudwork
OnlineÁllás
1 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Szar, most ki rúgnak mindenkit. Felvétel meg sokáig tart. Remélem a pénzem meg lesz.
2021. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kirúgnak mindenkit? Ahhoz valamit hibáznod kell, hogy kirúgjanak nem? Remélem én is, hogy nem veszik el a pénzed!
2021. febr. 9. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Én jól dolgozom, idönként le cserélik az embereket sajnos. Kitalálja mondjuk túl kevés üzenetet küldesz és kirúg közbe meg nem is. ráadásul kevés üzenet jön. de lehet vele keresni valamennyit.
2021. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amúgy köszi kedves töled.
2021. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez amolyan szexcset nem? Már bocsi a kérdésért.
2021. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyasmi!
2021. febr. 16. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!