Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szórakozásból jól megélni?...

Szórakozásból jól megélni? Ötletek? Modellek?

Figyelt kérdés

#szórakozás #jövedelem #megélhetés #burkolt marketing #portfólió modell #célzott eredmények
2021. febr. 9. 19:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Mert a modellek élete az csupa szórakozás. Hát persze...
2021. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
streamerek... játszanak egész nap, hülyébbnél hülyébb játékokkal és 100-150+e követővel már főállásban nyomják.
2021. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2



Magyar viszonylatokra levetítve konkrétabban?


Egész nap azért nem, szeretnék játszani, de olyan napi 3-4 óra beleférne, plusz nincs is mindenre gépem, és nem tervezek többszázezres beruházást emiatt.


Gépet adnak hozzá vagy esetleg van egy studió ahová "bemész dolgozni", és az a melód, hogy játszol?

2021. febr. 9. 20:23
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
#3 mint vállalkozó, természetesen mindent magadnak kell megfinanszírozni előre. De a twitch elvileg jó pénzeket oszt vissza a cheerek és subok után. mint ahogy a legnagyobb csatorna is többször elmondja, hogy a nézőktől kapott "támogatás" a bevételük jelentős részét teszi ki. Jelentős rész az 50+%.
2021. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, inkább húzd ki a kezed a biliből és térj vissza a valóságban.
2021. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"Kérdező, inkább húzd ki a kezed a biliből és térj vissza a valóságban."


Szerintem van ahol ez valóság, elvégre TV jósok is vannak, van egy egész irodaházuk Zuglóba. Legalábbis pár éve még olvastam erről.

2021. febr. 9. 21:15
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Amíg Magyarország hivatalos mágusa legális vállalkozóként 8 millió forint forgalmat generál.. rontás meg átoklevétellel.. addig az a bili igencsak mély.
2021. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Az eszem megáll komolyan, ez szórakozásból akar jól megélni, de csak napi 3-4 órát "dolgozva", mindent fizessenek neki, vegyenek neki egy jó gépet, mikrofont, kamerát, világítást, greenboxot, ő csak bemegy alkalmazottként a STÚDIÓBA. Aki streamelni akar, az 1) már rég csinálja 2) saját maga fizeti a költségeit 3) 99%-uk soha nem keres ezzel egy fillért sem. Aki mégis, az valamilyen szempontból eredeti tartalmat gyárt. Jók a csöcsei, vagy jól játszik, vagy vicces, esetleg ezek kombinációja. Aki meg annyira ért hozzá, hogy majd őt az utcáról felveszik egy stúdióba hogy játsszon... Annak nem a keze lóg bilibe, hanem vállig az egész karja.
2021. febr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

#8 vagyok, kaptam egy kedves megkeresést csakprog júzertől privátban, amire utólagos engedelmével itt válaszolnék:


"Ami nincs az nehezen állna meg, a hozzáállásodat meg nézd már meg ha van a közeledben tükör.

Úgy teszel mintha te aztán tudnád a tutit.

Inkább nézd meg a bankszámládat jött e már az utalás, hogy megnyugodjál, és ne fuldokolj itt nekem a kétségbeeséstől!"


Kedves csakprog! Én nyugodt vagyok, és én nem tudom hová tenni a te hozzáállásodat. A tutit úgy tűnik én tudom, mert nekem legalább van munkám, ami ráadásul változatos, itthonról is végezhető, és nem sokan értenek hozzá. Én nem a gyakorin kérdezek hülyeségeket, hogy hogyan éljek meg tehetségtelen, lusta senkiként, hanem sokat tanultam és jó cégnél helyezkedtem el. Nulla észre nem kaptam volna meg a (sajnos még pár évig csak) négyessel kezdődő, hatszámjegyű munkabérem utalását. Te, kedves csakprog, csakis a saját korlátoltságod miatt vagy csóró és kapálózol kétségbeesetten egy online fórumon. Nem jó taktika a nálad sikeresebbeket csesztetni, csak nevetségessé teszed magad, és még ingerültebb leszel. Feltételezem te vagy a kérdező, így különösen vicces mások anyagi helyzetét látatlanban leszólni egy *ilyen* kérdés után. A hozzáállásommal semmi baj, én a tanulásban és a munkában hiszek, nem a láblógatásban és ingyenélésben. Nekem az első bejött, neked a második nem, szóval inkább magadban keresd a hibát.

2021. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Én nyugodt vagyok, és én nem tudom hová tenni a te hozzáállásodat."


Hát a kérdésemre adott fenti válaszodból nem ez látható, mellesleg ezt az üzenetet privátban küldtem. A VÁLASZODNAK SZÓLT!


De mivel látom, hogy a továbbiakban is kevésnek érzed magad a válaszhoz ezért szükséged van közönségre, azért hogy kiraktad ide, miközben én nem kértem a TE lekicsinylő válaszodat a kérdésemre, és azt sem, hogy sajátmagadhoz hasonlítgass, amiből ismételten látható, hogy problémáid vannak, miközben rólam semmit sem tudsz! És nem is fogsz megtudni! ;)


"A hozzáállásommal semmi baj, én a tanulásban és a munkában hiszek"


Már hogyne lenne? Hiszel amiben hiszel, de mindenbe beleállsz amivel nem értesz egyet, vagy amihez nem értesz?


Ez önigazolás keresése eléggé logikátlanul.

Problémáid vannak.

Türelmesen fejleszd magad inkább, mert a munkát és a tanulást nem kerülheted el, de attól az még lehet szórakozás vagy akár szórakoztatás is.


Számodra köszöntem az eddigieket.

2021. febr. 10. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!