Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek 18 évesen hova...

Szerintetek 18 évesen hova menjek ki au pairnak? Többi lent:))

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szerintetek hova éri meg jobban kimenni 18 évesen érettségi után egyetem előtt? Angliába csak 3 hónapra (ezt nyáron egyetem előtt és akkor nem halasztanék évet) vagy Amerikába 12 hónapra de így 1 évet biztos csúsznék. Az angolommal nincs baj. Terveimben vannak egyetem nyarain kimenni au pairnek még Spanyolországba és Franciaországba nyelvtanulás és tapasztalat gyüjtés érdekében. De ezt az elsőt nem igazán tudom eldönteni. Amerika nagyon vonz és attól tartok, hogy ha most elszalasztom ezt a lehetőséget később nem lesz esélyem kijutni és Anglia csak közelebb is van. Véleményeiteket előre is köszönöm!

2021. febr. 10. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Én is tervezek, de nehéz választani. Amerikába tudsz megbízható céget? Nekem az lenne az elsődleges cél, de csak ilyen átverős lehúzós kamu közvetítőket találtam eddig.
2021. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A cultural care-ről elég sok jót hallottam
2021. febr. 10. 22:41
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Ja hát oké te tudod. Én róluk elég durva dolgokat hallottam.
2021. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Illetve azt nem foglaltam bele, hogy miután végeztem az egyetemmel ki szeretnék menni külföldre megpróbálkozni a szinész szakmával. Részben emiatt is jönnének jól a külföldi tapasztalatok, csak ugye előtte szeretnék megtanulni egy másik szakmát, hogy ha esetleg úgy alakul, hogy nem jön össze akkor másból is tudjak megélni. Most tanítóképzőben járok tehát érettségi után már lesz egy szakmám de szeretnék egy “biztosabbat” mármint olyat ami ugyanolyan szívvel lélekkel csinálom a mint a színjátszást. Valakinek valami tipp a fenti dolgok tudatában?
2021. febr. 10. 22:45
 5/11 A kérdező kommentje:
3. válaszoló...mint például?
2021. febr. 10. 22:46
 6/11 A kérdező kommentje:
Illetve még az aupairfectről hallottam
2021. febr. 10. 22:47
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Én is ezeket zongoráztam végig, de mindegy akkor hagyjuk.
2021. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem. De esetleg valaki tudna a kérdésemre válaszolni?😅
2021. febr. 10. 23:17
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Angliaban a kelet-europaiaknak van a legrosszabb hire. Brexit konkretan ezert lett. En kilonem.
2021. febr. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Skócia vagy Írország. Az USA szerintem egy kimondottan rossz hely, remek brandinggel, Anglia meg tele van kolonialista felsőbbrendűségi hagymázzal megvert beltenyészett hülyékkel (a rengeteg kedves és segítőkész ember mellett nyilván, viszont azt máshol is találsz).


Egyszerűen jobb helyek. Az éghajlat botrányos, viszont az emberek jó arcok, a tájak szépek, kulturálisan mindkét ország izgalmas.

2021. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!