Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetemisták, ti nyáron mit...

Egyetemisták, ti nyáron mit dolgoztok, hol kerestek és találtok munkát?

Figyelt kérdés
Nézegetek nyári munkát, de legtöbb Diákszövetkezet keretein belül van, három szövetkezet tagja voltam, még gimis koromban, szeretném őket inkább elkerülni. Tanácsok, tippek, hol találhatnék nyári munkát?

2021. febr. 12. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Bárhol.. profession.hu, már van érettségid, nyelvtudásod, ha van tapasztalatod akkor ezeket kipipálod, és jelentkezhetsz bárhova. 3 hónap próbaidő van, el lehet jönni szépen ha kezdődik a suli. Diákszövetkezet nem való már egyetemistáknak szerintem, egyszerűen keress melót úgy, mintha középfokú végzettséged lenne, és maradj ameddig tudsz.
2021. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mivel tél van így nem tudom megmondani
2021. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemistaként középfokú végzettséget igénylő hirdetésre jelentkezni?! Hogy mivan??? Sok szakkal mehetsz gyakornoknak, persze normális helyekre heti 20 órában, nem olyanokra ahol heti 40-et várnak el a tanulás mellett. Azok is diákszövetkezeten keresztül fognak foglalkoztatni, mert úgy jobban megéri.
2021. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!