Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meddig tart a kiválasztási...

Meddig tart a kiválasztási folyamat?

Figyelt kérdés

Az egyik big 4 céghez jelentkeztem 2 hete,volt hr telefonos interjú,aztán angol teszt,ami 83% lett.

Azóta nem kerestek meg,ennek már egy hete.

Gyakornoki

pozíció és van fél éves munkatapasztalatom is a területen.

Mikor szólnak vissza szerintetek?

Az oldalon tudom követni a jelentkezésem állapotát, ott még az van írva,hogy elbírálás alatt.

Azért kérdezem,mert van egy másik cég aki tegnap szólt vissza,hogy felvenne és kértem pár nap gondolkodási időt,mivel ha a big 4 felvenni,akkor nyilván inkább azt választanám...de a másik cég is csak péntekig hajlandó várni...szóval ha addig nem szól vissza a big 4,akkor annyi....

Nagyon sajnálnám,ha akkor derülne ki hogy felvettek,ha már a másik cégnél vagyok.

22L



2021. febr. 16. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Manapság, hetek vagy hónapok.


Tanács. Ha van nyitott ablak, ne várj a tökéletesre. Mert akkor a nyitott ablak is bezárulhat.

2021. febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem varj pentekig, ha addig nem irnak akkor fogadd el a masik ajanlatot.
2021. febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amugy meg azt is csinalhatod h elfogadod es ha osszejon a big4 akkor meg siman felmondasz probaido alatt es atmesz oda
2021. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Egyébként a KPMG-ről van szó.

Mindig nagy álmom volt bekerülni a big 4-hoz és megszakadna a szívem ha felvennének de amiatt nem tudnék menni,mert már máshol vagyok. Tudom,ez az én hülyeségem.

Tegyük fel,hoy elfogadom a másik cég ajánlatát (ami szintén nagyon jó cég,csak a szakdogám témájához kevésbé passzol,mint a KPMG-s),akkor ha pl 2 hét múlva derül ki,hogy a KONG felvett,felmondhatok a másik cégnél?

Vagy ez iszonyú nagy pofátlanság lenne?

2021. febr. 16. 12:10
 5/13 A kérdező kommentje:
*bár azt sem tudom pl,hogy a 83%os teszt mennyire számít jónak.
2021. febr. 16. 12:11
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a felnőttkor. Választani kell és az nem mindig a legjobb.
2021. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, milyen szerződést írsz alá a másik céggel. Ha van benne próbaidő, akkor simán van lehetőséged felállni és átmenni a kpmghez.
2021. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És ha nincsen próbaidő? Sima gyakornoki poziknál nekem eddig nem volt.
2021. febr. 16. 17:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor azok határozott idejű szerződések voltak? Ha igen, abból nem tudsz csak úgy kilépni.


Amúgy szerintem dobhatsz egy mailt a KPMG HRnek, hogy mi a helyzet, mert kaptál egy ajánlatot, de hozzájuk szívesebben mennél és a másik helyen péntekig kell válaszolnod.

2021. febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi..
2021. febr. 19. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!