Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valakinek valamilyen tapasztal...

Valakinek valamilyen tapasztalata CNC gépkezelöi munkával kapcsolatban külföldön?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki tud olyan munkaközvetítői irodát ajánlani ahol esetleg kiküldetésben dolgozott Németországban CNC gépkezelőként vagy valamilyen gépkezelőként amihez elfogadják a Gépi forgácsolói szakmát? 3éve dolgoztam kint egy cégnél A2es német nyelvtudás elég volt szóval nem gondolom lehetetlennek kevés nyelvtudással a munkavállalást ebben a szakban. 2éves tapasztalattal rendelkezem, leginkább széria gyártásban dolgoztam. Tudnátok esetleg ajánlani ezekkel a feltételekkel megbízható közvetítőket akiknek megfelelhetek? Privátban, de akár kommentben is várom a válaszokat.

2021. febr. 16. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
2500-3000 ezer euro fizu simán megvan
2021. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de helyet nem találok sajnos, hogy hol/hova jelentkezhetnék
2021. febr. 17. 00:13
 3/3 anonim válasza:
Kérdező. 4műszakban sok éves tapasztalattal 2500-2700€ reális. 3000 semmiféleképpen. 3 műszakban 5 nappal 2200kb. Nettóban,1es adókategóriában Németországban. És ez úgy hogy ha egyenesen cégnél vagy bent, nem pedig közvetítőnél. 30nap éves szabadsággal. Nekem ezek konkrét helyek voltak. 3000€-t műszakvezetők keresnek általában.
2021. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!