Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit takar pontosan az amikor...

Mit takar pontosan az amikor valaki “Real Estate”-el foglalkozik ?

Figyelt kérdés
Nagyon sok TikTok meg Youtube videóban amikor a milliomos emberkét megkérdezik, hogy mivel foglalkozik annyit mond, hogy “Real Estate” és érdekelne mi ez pontosan és miért lehet ennyi pénzt keresni vele. (Nem azért mert irigykedek vagy hasonlók csak nem tiszta)

2021. febr. 18. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az real eastate az ingatlan. ad, vesz, fejleszt, bérbead... bárim lehet.
2021. febr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Vagy örökölt egy nagy házat.
2021. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez ilyen bejáratott kamu duma lehet arra, akik nem akarják felfedni hogy ténylegesen miből van a vagyonuk. Én is hallottam már ilyenektől.
2021. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az világban (akár Mo-n is) rengeteg olyan ország van, ahol az ingatlant alapjában véve bérlik az emberek. És ezzel együtt rengeteg olyan "üzletember", aki jól él abból, hogy még a dédnagyapja felhúzott egy 40 lakásos sorházat, amit azóta bérbe ad.


Az ilyen sportkocsi kulcsot pörgető, bahamákon koktélt szürcsölő infuenszerek között pedig sok olyan van, aki megörökölte ezt a családi businesst, van belőle egy igen tisztességes megélhetése, és persze van mellette rengeteg szabadideje, amit arra fordíthat, hogy még gazdagabbnak mutassa magát, mint ami.

2021. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A real estate az ingatlan business. Sokminden lehet ezen belul. Lehet valakinek 1 haza ami ki van adva, lehet az is hogy apartmankomplexumba fektetsz vagy uzlethelyisegbe. Vagy peldaul veszel hazat olcson, felujitod es eladod.
2021. febr. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!