Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Számít milyen tág az iroda?

Számít milyen tág az iroda?

Figyelt kérdés

Nem kastélyra kell gondolni. De több olyan helyen interjúztam, ahol az iroda kb pár lépés és 4-5 ember simán egymás ölében ül, a mosdó meg majdhogynem ott van 2 méterre.


Ha ilyen helyre bejut egy fertőzés, akkor kb mindenki megkapja.


Dolgoztam viszonylag szűk irodában, de ott legalább fel lehetett állni, kicsit mozogni, vagy ha netán bejött egy telefon, arrébb vonulni.


2021. febr. 19. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Tágas. És nekem számít.
2021. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Azért kell tanulni és képezni magad, hogy legyél olyan helyzetben, hogy megválaszd hol akarsz dolgozni, mivel nem mindegy hogy egy új Dózsa György-váci úti üvegpalotában ülsz ergonomikus székeken jó minőségű irodabútorral napi 8-10 órát, vagy valami rákosrettentői cég szocreál épületnek az "irodájában".
2021. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem feltétlen erre értettem, hogy szoci épület vagy menő iroda. Az iroda helység méretére gondoltam.
2021. febr. 19. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
akkor nem érted miről beszélek
2021. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
te nem érted
2021. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!