Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány évesen találtátok meg az...

Hány évesen találtátok meg az álommunkátokat?

Figyelt kérdés

Hány évesen jöttetek rá, hogy nektek azt kell csinálnotok mindenáron, és mennyi idősen kezdetek el dolgozni is benne? Hogyan jöttetek rá? Volt már előtte másik szakmád, dolgoztál előtte mást? Ha átképezted magad, mennyi idő volt? Mi ez a szakma?:)

Nyugodtan írhattok hosszabbakat is :)



2021. febr. 19. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskola. Nem tudtam még miből áll az informatikai pálya, de valahogy éreztem, hogy nekem ebben van a helyem. Egyetem végén kezdtem elhelyezkedni benne, addig voltak más munkák rövidebb-hosszabb ideig.

Amikor besétáltam az első munkahelyemre programozóként, és csupa olyan emberrel találkoztam, akiknek hasonló az értékrendjük, érdeklődésük, imádják a munkájukat és szeretnek is beszélni a szakmáról, nem néznek 'geek'-nek, akkor éreztem igazán, hogy az álmomat élem meg. Bár fiatal vagyok (25 éves), nekem ez már 14 éve hobbi, tanulás, kikapcsolódás, hivatás. De ezt a pályát máshogy nem is lehetne csinálni.

2021. febr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb gyermekkorom ota dolgozok, a csaladban kb mindenki valalkozo szoval gond nelkul tudtam tobb dolgot kiprobalni. Voltam beugros pincer, asztalos seged, fat vagtam, mezeskalacsot arultam vasarokban es most IT-ban dolgozok. Szerintem ha meg soha nem vegeztel ketkezi munkat, meg soha nem izzadtal 40 fokban vagy soha nem voltal -20 fokbab az erdoben faert nehezen tudod eldonteni/ertekelni azt amit csinalsz. Tapasztalati uton jottem ra arra hogy mennyivel jobb az irodaban 5-6x annyit keresni mint sok nagyon nehez munkaval.

Hmm, olyan 24 lehettem amikor megkaptam az elso munkam itban, szoftvertesztelokent kezdtem es minimalbert kertem a bertargyalason. Semmi papirom nem volt, simma erettsegi a legmagasbb kepzettsegem most is, a ceg aki felvett elkuldott par manual teszteloi kepzesre, idovel megtanultam programozni, devopsban is kezdtem kutakodni es most itt vagyok ahol.

Barmilyen munkat kezdesz el egy dolog biztos, az elejen nehez lesz, sokat kell fejlodni, nagyon sok raforditast igenyel, DE vannak munkak ahol az atlag fizetes minimalber es vannak munkak ahol az atlag fizetes 500 netto kornyeke. Erdemes szamitasba venni azt hogy milyen munkaval mekkora raforditassal meddig lehet eljutni 1-3-5-10 even belul

2021. febr. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

28 évesen elegem lett a multis mókuskerékből. Vállalkozni kezdtem, de sokáig tartott, mire megtaláltam azt, hogy mivel is szeretnék igazán foglalkozni. Ez 35 éves korom körül vált egyértelművé.


Life és business coach illetve mentor lettem.

Ehhez minden tudást magam szedtem össze, könyvekből, képzésekből, tapasztalatokból kb. tíz év alatt.


Felvillanyoz, hogy segíthetek embereknek változni, és ugyanúgy kivirágozhat az életük, mint annak idején a sajátom. Ez a legszebb dolog, ami szakmai szinten történhet valakivel.


Előtte voltam újságíró, programozó, online marketinges és key account manager is. Nem mondom, bőven tudom hasznosítani a megszerzett tudásomat a mostani munkámban, de egyiket sem élveztem igazán.

2021. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó, és ez biztos jövedelmet is jelent számodra?
2021. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

#4

Most már igen.

2021. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!