Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tippmixpro-n gond nélkül...

SoldiErsEyEs kérdése:

Tippmixpro-n gond nélkül fizetnek ki nagyobb összeget?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hónapok óta nagy tétekkel játszok 70%-os nyerési aránnyal és összejön 3-4 millió ft. A K&H nevű banknál lenne a számlám, megadnám azt a számlaszámot, hogy a tippmixpro oda utalja ki a befektetett pénzemből származó nyereményt. A bank vagy maga a tippmixpro beleköthet a kifizetésbe vagy vonnának le a nyereményből szerintetek vagy minden gond nélkül ki kell fizetniük a nagyobb nyereményeket is? Kérlek titeket ne írjatok kötekedő vagy hitetlenkedő hozzászólásoka, én sem szoktam, hanem a kérdésre válaszoljatok és megy a zöld pacsi!

2021. febr. 20. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"A nyeremények kifizetése banki átutalással történik, csak és kizárólag magyarországi banknál vezetett forint alapú bankszámlaszámra."


"A kifizetéseket díjmentesen teljesítjük rendszerünkből."

2021. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
3-4 millió az neked nagy összeg, ott aprópénz.
2021. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Elég nagy proli vagy ha 4 millió az neked nagy összeg. 90 milliárd volt 2020-ban, csak a TippmixPro forgalma.
2021. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem nagy összeg, kössz a beszólást.
2021. febr. 20. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a bank látja, hogy az SZRT-től jön a kifizetés, és onnantól magasról tesz rá. Ha Tanzániából küldenék, vagy valami magánember utalna neked havonta ennyit, akkor esetleg felkapnák a fejüket
2021. febr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
már csak azért is irreleváns a dolog, mert ha 70% nyerési esélyed lenne, akkor pár hónap alatt csődbe vihetted volna az egész SZRt-t :D
2021. febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon a Tippmixpro-n nyert nyereményed nettó nyeremény, szóval amit nyersz azt meg is kapod teljes összegbe, nem kell adóznod sem utána. Viszont ez csak a belföldi fogadóirodákra vonatkozik.

[link]


A Tippmixpro oldalán gond nélkül kiutalnak akár 20 milliót is, viszont egy utalás esetében 1 millió Ft-ot tudsz kiutalni maximum, tehát egymást követően 20-szor kéne a kiutalást megcsinálnod.


Egyszer utaltam ki nagyobb összeget, 400.000Ft-ot, másnap meg is kaptam a teljes összeget.


Külföldi fogadóirodákban nem lehet megbízni, Unibet-en egyszer nyertem 120.000Ft-ot, ezt követően lekorlátoztak, így onnantól csak maximum 1.000Ft-os téttel tudtam fogadni. Bet365-ön nem játszottam, arról nem tudok nyilatkozni.

Többektől hallottam, hogy nyertek nagyobb nyereményt Unibeten és nem fizették ki őket (200.000Ft+os nyereményeket). Szóval részemről csak a Tippmixpro, bár mióta megújították az oldalt rengeteg gond van vele és még lassú is, írtam nekik visszajelzést az oldallal kapcsolatban válasznak azt kaptam hogy dolgoznak a problémán, el nem tudom képzelni mit csinálnak már, de 2 hónapja semmi nem változott.

2021. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!