Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyógyszergyárnál Biomérnök...

Gyógyszergyárnál Biomérnök vagy Orvos/Patikalátogató keres jobban?

Figyelt kérdés

Előttem van, hogy Biomérnök Msc-t csinálok Egészségvédelmi szakirányon vagy helyette egyből elmegyek orvoslátogatónak. biomérnökként minőségbiztosítással foglalkoznék leginkább szerintem.


Ugye orvoslátogatóként úgy alakul a fizetésem, ahogyan hajtom magamat és azonnal pénzkereső leszek. Legtöbb helyen kapok autót mobilt stb.


A Biomérnöki még 2év és diákhitelből kell fedeznem a tandíj egy részét később.



2021. febr. 25. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Biomérnökivel is lehetsz később patikalátogató, akár másodállásban is!


Csináld meg ha már eddig eljutottál! Ne törődj azzala diákhitellel, mert ebben az iparágban ez bagatel dolog...

2021. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha nem is most, de 5éven belül el akarom kezdeni a Biomérnök Msc-t, mert nem akarok egész életemben rendelőkben jópofizni.


Csak félek attól, hogy nem vesznek fel sehova és mehetek valami hivatalba alibizni 0fizetésért...

2021. febr. 25. 17:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Gyógyszergyárba tuti bejutsz biomérnökivel!

Ott a sanofi, a richter, a gsk stb, de szerintem minisztériumba is simán bejutsz vele (OGYEI).

2021. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Hivatalba nem fizetésért szoktak járni, hanem kapcsolatokért, benfentes infókért, amik aztán jól jönnek a saját vállalkozásnál!
2021. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hivatalba nem vesznek fel ilyen diplomával, mit kezdenél ott ezzel? Semmit. Oda amúgy is ismeretséggel mehet csak bekerülni
2021. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

Orvosként azért én rohadtul kíváncsi lennék, hogy hogyan gondolod ezt az orvoslátogatást úgy, hogy gyakorlatilag egy percet nem dolgoztál EÜ-ben.

Vannak jó orvoslátogatók akik el mondják hogy XY gyógyszer miért jobb mint a másik, ugyanis azt fogom felírni ami szerintem a betegnek legjobb. Ahhoz viszont, hogy jól el tudd "adni" nekem a cuccot az kell, hogy tudd, orvosként nekem mi a fontos. Ez biomérnökként rohadtul nem fog menni. Ezt csak azért írom le, mert van olyan orvoslátogató aki tök hasznos ha jön, mert még tanulni is tudok tőle, a hozzád hasonló kontár meg csak rabolja a betegeim és az én időmet arról nem is beszélve, hogy többségetek gyakran agresszív és bunkó is.

2021. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nos kedves ez nem is állhatna messzebb az igazságtól, ugyanis most is egy egészségügyi intézmény laborjában dolgozom. Azt is megkockáztatnám, hogy több munkatapasztalatom volt Bsc alatt, mint neked 6év alatt.


Vagy mit értesz EÜ-ben dolgozás alatt? Háziorvos aszisztense, vagy Kisgyermek intenzíven dolgozó nővér aki éjszaka a gyerekek gyógyszerezéséért felel?


Egyébként nemtudom, hogy mire fel van ez a stílus. Megnézzük az eladási statisztikák alapján, hogy adott körzetben mit váltanak ki a legtöbbször és az új terméket összehasonlítjuk az általatok leggyakrabban felírt gyógyszerrel. Úgy viselkedsz, mintha te nem járnál jól az egésszel.

2021. febr. 28. 14:32
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

Tehát az arcod is hatalmas a nagy semmire. A labor baromi fontos, csak éppen marhára nem látsz onnan belevaz orvosi munkába. És igen, orvoslátogató olyan legyen aki tudja mit miért csinálunk!


Engem rohadtul nem érdekel mit váltanak ki leggyakrabban, az érdekel mi a jó a betegnek. Ha értelmes orvoslátogató jó gyógyszert ajánl az jó. Amikor a hozzád hasonló hozzá nem értő kontár beesik a rendelőbe és igyekszik agresszívan rámtukmálni a sz.rját azzal én hol is járok jól? Csak rabolod az időt a rendelésből és feleslegesen feltartasz. A kollégák egy részénél pont ezért ki is vagytok tiltva a rendelőből. Anyagilag egyébként teljesen mindegy mit írok fel, mert nem fizethettek nekünk semmit. Igazából úgy működtök mint a reklámok, csak van a jó reklám, meg van a sz.r.

2021. febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Gondolkozz már egy kicsit, ha egy gyógyszer receptköteles és sokat váltanak ki belőle, akkor szerinted sok receptet írnak?


Egyébként meg az orvosok ugyanúgy kapják a jutalékukat a gyógyszercégtől,ha szépen írják fel a megfelelő terméket. Más különben nem működne ez a biznisz egyáltalán. Kapzsi mindkét fél, csak az egyik kicsit magasabban hordja az orrát.

2021. febr. 28. 21:51
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
SEMMI JUTALÉKOT NEM KAPUNK! Ezen mit nem lehet felfogni? Benne sem dolgozol de ontod magadból a baromságot ráadásul nettó kártékonyan. Talán nem ártana tájékozódni és leadni a rohadt nagy arcodból, mert semmit nem tudsz a rendszerről ellenben a pofád rohadtul nagy. Lassan egy rohadt tollért könyörögni kell nektek nem hogy még jutalékot is kapjunk. Ellenben a rendelést igen sokáig és effektíven fel tudjátok tartani.
2021. márc. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!