Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyi negatív tapasztalatok?

Cukikutyus kérdése:

Munkahelyi negatív tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Értem én úgy,hogy főnökkel,munkatársakkal való konfliktusok,szívatások,munkahelyi rossz körülmények.

Akinek vannak nem mindennapi rossz élményei ezügyben,írja meg


2021. febr. 27. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Nincs.
2021. febr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezd Balázskát :))
2021. febr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindenki pletykálkodik, rosszabb mint egy középiskola...


Illetve nagyon sokan lopnak a minkahelyeről.

2021. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
A főnököm rendszeresen elküldött a boltba narancsléért, mondván én vagyok a gyakornok. Eközben teljes értékű munkát végeztem, két ember helyett.
2021. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Olyan rossz, hogy folyamatosan itt panaszkodok a gyakorikérdéseken.


Balázska az alapítványi iskolából

2021. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Engem a legutóbbi munkahelyemről kirúgtak,mert 1 azaz 1 nap szabadságot ki merészeltem venni rosszullét miatt...most amikor emberek halnak meg a covidban ;) jó,mi?
2021. febr. 27. 18:37
 7/13 anonim ***** válasza:
2021. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt egy főnököm, aki először a közvetlen főnököm volt csak majd igazgatói szintre jutott.

Na ő egy igazi szociopata volt, üvöltött, mint egy barom, volt, hogy verekedett! az üzemben, agresszív és más véleményét, ötletét magasról leszaró fazon volt. Ráadásul elég nagydarab is, szóval azért tartottak tőle.

Ő tipikusan az az ember volt, aki ha tehetetlennek érezte magát, magyarul nem tudta megoldani a problémákat akkor elkezdte ßasßogatni a beosztottjait.

Párszor engem is megtalált, legtöbbször ha találkoztam vele, vagy meg kellett volna oldani valami problémát, már alapból gyomorideggel mentem oda hozzá, tudtam, hogy ebből jó úgysem fog kisülni.

Egyszer durván összevesztünk, a fogaim között eldörmögtem, hogy "én úgyis tovább leszek itt, mint te". Másnap kirúgták. :D

Ezen kívül kollégákkal más konfliktusok nem voltak, persze van, hogy mindenki feszültebb, sokszor emelt hangerőn megy a "kommunikáció", de alapvetően normális mindenki.

A körülmények nem a legjobbak, a fizetések borzasztóak.

2021. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nekem a főnökasszony volt ilyen komcsi rendszerből visszamaradt hatalomra éhes zsarnok,aki csak azzal volt rendes,aki talpnyaló volt.Én nem az a fajta vagyok,tehát kezdetek óta orrolt rám.

Nem haverkodtam vele,és az ominózus 1 nap szabi után konkrétan üldözőbe vett.

Aztán 1 hét flegmáskodás után közölte velem,hogy sajnos meg kell válnia tőlem,mert kevés a munka,és amúgy is lassú vagyok...igaz,hogy a mellettem ülő kolléganőm nálam jóval lassabb volt,dehát annak meg ott dolgozott a pasija már régóta,egyértelműen védettséget élvezett...

Női főnököt soha többé,pláne nem időset,mert majd' megveszett az irigységtől,mert fiatal vagyok 😁ő meg egy idejemúlt nyanya

2021. febr. 27. 19:27
 10/13 A kérdező kommentje:
8/9 az nem semmi...agresszív alkoholista műszakvezetőm nekem is volt egy pesterzsébeti munkahelyen,de hálistennek nem sokáig néztem a búráját,mert felkerültem az emeletre a másik helységbe,ahol meg nagyon rendes fiatal pasi volt a főnököm.
2021. febr. 27. 19:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!