Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy hegesztő tényleg ilyen...

Egy hegesztő tényleg ilyen jól keres?

Figyelt kérdés
Ismerek látásból egy hegesztőt, egyéni vállalkozóként csinálja. Nincs 30 éves, kb 28 lehet, de már saját lakása van, nem is akármilyen. Modern bútorok, díszvilágítás. Mindig a legújabb iPhone-ja van. Mercedessel jár, és van egy terepjárója is, plusz most vett magának egy motort is.

2021. febr. 27. 22:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Facebookra lakja fel a dolgair. Kunszentmártonon. A Mercedes pár éves, gondolom azt nem zsírújan vette. De nem értek annyira a kocsikhoz, nem tudom. P-s rendszáma van, szóval öreg nem lehet.
2021. febr. 28. 12:08
 12/15 anonim ***** válasza:
Miért kéne? Rgy heggesztő már 18 évesen munkába állhat, pár év után vállalkozó lesz, ha ezalatt mamahotelban csapatja fél milliós nettó jövedelemnel is meg van 3-4 év alatt a kecó.
2021. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én diplomaval keresek 180-at. Ebből is látszik hogy sokkal jobb lett volna szakmát tanulni
2021. febr. 28. 12:38
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen a mamahotel eléggé előny. Ismerősöm is elment hegesztőnek. Nettó 500-600 között kap. Évi 3-4 milliót tud félrerakni. Úgy meg kiszámolható,hogy nagyon hitel se kell egy házhoz.
2021. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

10-es!

Nem állítanám. Inkább egy baromi spórolos embernek kell lenni hozzá, no meg 9 évnyi kemény melónak.


Igen, igen, jól számolsz. 16 évesen már lakásra hajtottam, mert semmi más nem forgott a fejemben csak az, hogy elkerüljek otthonról. Ez pokoli hajtóerő volt.

2021. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!