Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Baján vagy Szekszárdon hol,...

Baján vagy Szekszárdon hol, mely területeken lehet elhelyezkedni mérnökinformatikus diplomával?

Figyelt kérdés
Néhány félév múlva lediplomázok mérnökinformatika szakon. Arra lennék kíváncsi, hogy Baján vagy esetleg Szekszárdon hol, illetve milyen területen lehet elhelyezkedni. Ugyanis akkor ráállnék annak a tanulására is odahaza, már amennyire lehetséges.

2021. márc. 1. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehol. A legközelebb talán Pécsen.
2021. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos? Pécs túl messze van.
2021. márc. 1. 11:11
 3/8 A kérdező kommentje:
1-2 vállalkozást néztem az említett településeken, azonban előfordulhat, hogy nem vettem észre némely lehetőséget. 🤔
2021. márc. 1. 11:17
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Szekszárdon én csak a Pazirik-et tudom, ez egy 3d modellezéssel foglalkozó cég.
2021. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4: És Baján? Baja jobban érdekelne.
2021. ápr. 1. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Bajan a nebasszfel bt van, megis szerinted milyen informatika van egy ilyen vilagvegi porfeszekben?
2021. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Azért elég szomorú, hogy ilyen hülyék is szerezhetnek egy színvonalas szakon diplomát. Hova fajul még ez a világ?
2021. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
A kérdezőnek annyit tudnék mondani, hogy volt olyan éve a pályafutásomnak, amikor 150 km-t ingáztam. Oda is meg vissza is.
2021. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!