Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen "módszereket" vetnétek...

Milyen "módszereket" vetnétek be egy vezető (érinthetetlen) állás, biztos megszerzéséért, amikor a "pályázatbenyújtás" már kevés? Meddig érdemes elmenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

#módszer #elit #management #érinthetetlen #Nagy uram #Feslővezetés
2021. márc. 7. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Elég rébuszos ez a kérdés. Milyen lehetőségek vannak? Megvan hozzá a szükséges képzettséged, tapasztalatod és skillseted?
2021. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kockák kíméljenek!
2021. márc. 7. 12:59
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg megérdemel majd egy nyalókát a helyes megfejtő, főleg ha a kulcsszavakat is figyelembe vesszük: " Nagy uram", "érinthetetlen".
2021. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Na, gyerekek, erről beszéltem, mikor azt mondtam nektek, hogy gyógyszerre nem szabad inni, mert hülyék lesztek tőle.
2021. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kényszeres válaszolók is kíméljenek, hozzáértők válasza jöhet!
2021. márc. 7. 15:06
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Mi a lófüttyhöz kellene hozzáérteni? :-)
2021. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sejtem, mire gondol a kérdező. Ha jól értem, olyan magas szintű vezetői pozíciót szeretne betölteni, ami már kvázi minden hatalom felett áll - így kvázi érinthetetlenné válik, mint Vlagyimir Putin, vagy a Rothschildok.


Nos, Putinnak többszáz embert kellett eltennie láb alól hozzá, a Rothschildokhoz hasonló arisztokratáknak meg cirka 300 évébe telt feljutni abba a pozícióba, amelyben jelenleg vannak. Mivel feltételezem, hogy nem ölnél embereket és nem fogsz 300 évig élni, ezért egy másik módszert javaslok: érdemeld ki!


Minden valószínűség szerint soha sem leszel érinthetetlen (ha keresztbe teszel Putinnak, holnap már polónium-mérgezés gyanújával fognak felboncolni a II. sz. Patológián), azonban addig, amíg "állásban" és nem saját vállalkozásban gondolkodsz, esélyed sincsen még csak meg sem közelíteni. Az állás azt jelenti, hogy a béred a főnököd kezében van, míg a saját vállalkozás azt, hogy a béredet a vevőid adják. Emiatt van az, hogy a legtöbb vállalkozó nem anyagilag független - ez csak azoknak megy, akik felépítettek és nyereségesen üzemeltetnek egy legalább 400 fős nagyvállalatot.

Egy ilyen nagyvállalathoz részben szerencse, részben kapcsolat, részben tudás szükséges. A három közül a tudásra és a kapcsolatrendszerre tudsz leginkább hatni. Érdemeld ki a tudást és érdemeld ki, hogy hasznos legyél a kapcsolati hálódba tartozó emberek számára! Onnantól már csak szerencse dolga, hogy sikerül-e.

2021. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát kicsit túlképzeled, ennyire azért nem magas pozíció :)

Egy jól bebetonozott igazgatói szintről (nem vezérigazgató) lenne szó autószektorban.

2021. márc. 7. 16:29
 9/12 A kérdező kommentje:

"érdemeld ki!"


Erre azt mondanám, hogy mindenkinél a család az első, gondolom ezt ismered.


Ez a valóságban nem igazán működik!

2021. márc. 7. 16:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Elsőre azt hittem a rébuszokban beszélő troll, de ő nem szokott ilyen lekezelő lenni.

Egyébként igen, érdemeld ki. Én nem nyalizok, vagy fúrok, az eredményeim magukért beszélnek.

A kiérdemlésnek mi köze a családhoz?

Vagy te munkaidőben intézed a családi ügyeidet?

2021. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!