Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez mit takar pontosan az...

Ez mit takar pontosan az állások elvárásainál?

Figyelt kérdés

"Microsoft Office programok kimagasló használata"

Mi számít kimgagasló tudásnak?


2021. márc. 7. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Excel: pivot, fkeres

Word: tabulátorok

Outlook: minden


Ha külön nincs kiemelve, akkor Access szerintem nem kell.

2021. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennyi? ez kimagasló tudás? :D
2021. márc. 7. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért makrót nem kell írni, de gyakorlatiasan ismerd. Szóval ne 10 percig kelljen gondolkodnod valami megoldásán, hogy jaj most nem találom.
2021. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Jött már hozzánk olyan, aki nem tudott csatolnányt tenni egy mailhez.
2021. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem #1 nagyjából jól megadta.

Excel komplexebb, összetettebb függvények, kimutatások, értelmesebb, személyre szabott grafikonok, feltételes formázás, összetettebb számítások megoldása és hasonlók

Word tabulátorok, hivatkozások, automatikus tartalomjegyzék, hivatkozáslista és hasonlók

Outlook meg értelmes szintű használata.

Ha kell értelmes megjelenésű powerpoint prezentiáció

2021. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam..:)

Köszi mindenkinek :)

2021. márc. 7. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden túlzás nélkül van aki egy sima összeadás képletet nem tud megcsinálni excelben a formázásokról nem is beszélve. Nyilván munkakör függő mire van szükség, de ha valaki már kicsit komplexebb függvényeket, listázást, szűrést, grafikont, stb. össze tud rakni és a hajlam is megvan benne, hogy utána nézzen, ha valami nem megy, akkor nagy baj nem lehet.

A wordben szintén olyan szintről beszélünk max, ami szerintem a mai 20-30-as korosztálynak alap. Oldalszegélyek, hasábok, tabulátorok, táblázatok, hivatkozások, működő tartalomjegyzék, stb.

Power pointban értelmes, mutatós, nem túl sok, de nem is nagyon fapados előadás összerakása.

Acces-t nem tudom használ-e bárki is a mai világban.

És nagyjából ennyi.

2021. márc. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!