Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügy mester után mekkora...

Pénzügy mester után mekkora fizetésre számíthatok?

Figyelt kérdés

Jelenleg harmadéves vagyok a Corvinuson gazdálkodási és menedzsment szakon. Részmunkaidőben dolgozom pénzügy gyakornokként angolul egy nagyobb cégnél. Szakmai felsőfokú angolom van. Nettó 1200 az órabérem amivel teljes munkaidő esetén 200.000-et keresnék, amit az egyetem után kevésnek éreznék.

Pénzügy mesterre szeretnék menni jövőre a Corvinuson, utána mennyi lehet a fizetésem? Kevésnek számít a jelenlegi?

21L



2021. márc. 8. 16:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Magasabb lehetne ha sikerülne bekerülnöm a BCG stb-hez? Most is olyan cégnél vagyok, ahol 4 körös volt a felvételi eljárás.
2021. márc. 8. 16:05
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Barátnőm alap pénzügyön végzett, ő 280-al kezdte, most emeltek neki 330-ra 2 év után. Mesterrel 350et kapna. Inkább a BIG4-rra gondolsz?
2021. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves #2-es, melyik cégnél van a barátnőd? Túlóráznia is kell időnként? Privátban is megírhatod.

Most első körben a multi/ nagyvállalati szektorra gondoltam.

2021. márc. 8. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jó helyre kerülsz, bedolgozod magad, illetve jól kitudod alkudni a magasabb bért, akkor szerintem 300 felett is meglehet
2021. márc. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!