Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Patkó Béla (Kiki) Titka mi...

Patkó Béla (Kiki) Titka mi lehet, hogy egy sima autószerelő iskolával eddig vitte a 40 éve alatt? Abból a politikai rendszerből a mostaniba? Semmi tanulmány, semmi diploma stb. Ezt lehetne még 2021-ben?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Miért meddig vitte?


Azért ez nem egy ritka életút, hogy valaki diploma nélkül, egyszerű emerként indulva jól meg tudjon élni a nyilvánosságból.

2021. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha nem ennyire ritka, mások mit szenvednek ennyit?
2021. márc. 11. 13:43
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha konkretizálnál kicsit nem csak rébuszokban beszélnél, akkor lehet éretném hogy mire gondolsz.


"eddig vitte" meg "mások".


Kik azok a mások? :D

Mellesleg szerintem a fiatal korosztályból gyakorlatilag senki nem tudja már hogy ki az a Kiki.


Én is kb csak annyit tudok róla 30 alattiként hogy Demjén Ferenc "We Are The World" koppintás felütésű Demjén Ferenc és barátai - Jelszó: Love, szeretet produkciójában ő is szerepelt.

2021. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mire gondolok?


:D


Hát nézd meg hány lemezt kiadott, hányból aranylemez lett stb, kint van a wikipédián.

Ezt egy autószerelő végzettségből finanszírozni, úgy hogy még meg is élsz belőle?

Vagy a család tolta a pénzt ebbe?


Puskás arénát (népstadiont) kibérelni 2002 környékén 12 millió plusz áfa volt kb, de szerintem most sem egyedi ajánlat kérdése (akkor még ki volt írva a honlapjukon az "árlista").



A magyar lemezvásárlási szokásokat meg szerintem mindeki ismeri a kétkazettás korból, amikor megvette valaki a kazettát /Cd-t és az egész háztömb / falu azt másolta le, ha kellett neki...



Szóval én nemcsakhogy az előképzettségi részt nem értem, de a pénzügyit se!


Az meg most más lapra tartozik, hogy hányan süllyedtek el a képzettebb magyar zenészek közül, vagy mentek inkább külföldre szerencsét próbálni, nem ezekhez akarom a dolgot hasonlítani, csak a fenti "megmagyarázhatatlan" jelenség érdekelne, hogy mitől akkroa durranás ez a csávó, vagy volt akár régen az...

2021. márc. 11. 14:28
 5/12 A kérdező kommentje:
Vagyis Papp László Arénát, bocs eltévesztettem...
2021. márc. 11. 14:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért Kiki sikereiből rengeteget köszönhet ám Gesztiéknek pl. De nézz körül a zeneiparban. Azért nem többdiplomás emberekkel van tele most sem.
2021. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Jó kapcsolatokkal bármit lehet!
2021. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2. Nem ritka, csak neked nincsenek jó kapcsolataid, olyan ismerőseid. Jó néhány százezer ember van az országban, aki kevésből sokra vitte.


Az én legtöbb ismerősöm most is 300-500 ezer forint körül keres, de attól még tudom, hogy nem ez az országos átlag. Csak ilyen ismerősi köröm van, ilyen emberek vesznek körül. (És ez még mindig semmi, nyilván vannak ennél is gazdagabbak.) De van egy velem közel egykorú barátom, akinek mindjárt meglesz az első 100 millió forintja. Nem vicc. Ők sem UFO-k. Neked nincsenek olyan ismerőseid, kapcsolataid. De attól még ne csinálj már úgy, mintha itt élne 9,99 millió szegény ember az országban, meg 10 ezer gazdag és rá kellene csodálkozni, ha valaki anyagilag sokra vitte. Az alkalmazottak között is van nagyjából fél millió ember, aki 400 ezret vagy többet keres.

27/F

2021. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én is 300-500 között keresek.


Van két saját lakásom is, mégis függök a melóhelyemtől.


40 elmúltam már.

2021. márc. 11. 15:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Értem. Mindenki függ a melóhelyétől, akinek nincs vállalkozása vagy akkora vagyona, amiből munka nélkül is megél. Aki havi 1 milliót keres alkalmazottként az is függ a melóhelyétől.
2021. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!