Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Unixnál kiszállítóként dolgozni?

Unixnál kiszállítóként dolgozni?

Figyelt kérdés
Milyen ez a munkahely? Kinek mi a tapasztalata? Sok jót és rosszat is hallottam a cégről. Mi a valóság?

2021. márc. 12. 04:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Pontosan
2021. márc. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
92%
1 hete adtam be a bejelentkezésemet erre a pozicióra, engem is érdekelne egy belsős ember véleménye.
2021. márc. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Rendben
2021. márc. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Legalja, kevés pénzért, sok csesztetéssel, nem véletlen akkora a fluktuáció, hogy a cégnél a 3 évem alatt a 8-9. unixos hozza ki a cuccost.
2021. márc. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
8 óra helyett 10-14 órás napok, folyamatos csesztetés, hajszolás.
2021. márc. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Akkor nem is lesz baj, hogy félév után fel fogok mondani, mert kezdtem az egyetemet. xd
2021. márc. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem szabad tőle várni.

4 évet töltöttem el itt, megváltás volt végre eljonni.

Sok munka, kevés pénz, folyamatos basztatas, ostoba szabályok.

Igazi atjarohaz lett az Unix, amit csak magának köszönhet, de Zombori úr nem akarja ezt észre venni. 😁

2021. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Reménykedtem,hogy lesz egy jó munkahelyem.

2021. márc. 13. 16:33
 9/11 anonim válasza:
Nem tudom aktuális-e még. Kirendeltségek közti szállítóként dolgoztam náluk. Néhány hónap után rájöttem hogy ez nem fog menni. Egyrészt nem akarok lerokkanni a rengeteg pakolástól, másrészt óriási stressz és idegeskedés. A Transitot egyedül kell a legtöbb esetben színültig telepakolni és lepakolni. Segédeszköz ehhez csak a hordókhoz van. A megadott időket gyorshajtás nélkül lehetetlen tartani, de ha bemér a traffi, azt a te fizetésedből vonják le. Hosszú távon nem igazán lehet csinálni mert fizikailag és idegileg is lerokkansz. És még panaszkodnak hogy alig van régi dolgozó, mindenki új. Talán el kéne gondolkodni vajon mi lehet az oka.
2021. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
#9 "Fontos, hogy szabályosan és balesetmentesen vezesd a Rád bízott autót, kulturált közúti közlekedéssel képviseld cégünket."
2021. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!