Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fizetésre számíthat...

Milyen fizetésre számíthat egy közbeszerzési referens?

Figyelt kérdés

A feleségem most csinál egy fizetős, OKJ-s tanfolyamot. Vannak kétségeim, hogy ez egy jó befektetés-e pénzben, időben... Tanári diplomája van, szóval nem releváns. Németül felsőfokon, angolul középfokon, olaszul valahol a középfok alatt tud, ebből nincs nyelvvizsgája.


Néztem ilyen "mennyit lehetni xy állásban" oldalakat, de nekem a személyes tapasztalat többet mond. A feleségem most nettó 310 ezer környékén keres egy német cég budapesti irodájában, kb. titkárnő. Innen szeretne váltani "felfelé".


Hogy látjátok, ezzel a papírral el lehet helyezkedni, normális fizetéssel? Köszönöm a válaszokat!



2021. márc. 13. 09:05
 1/3 kapo1588 ***** válasza:
Hát gondolom itt is vannak különböző területek. A cég ahol dolgozom min 600ert alkalmazza a kozbeszeseit. Ők mondjuk jogászok és végig viszik a folyamatot. Nem tudom erre a feleségednek lesz e képesítése. Alapvetően szerintem jó hogy elvegzi mivel keresett szakma
2021. márc. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ő nem jogász, szerződést nem írhat. Köszönöm a választ!
2021. márc. 19. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Sikerült azóta elhelyezkednie a feleségednek ebben a munkakörben?
2022. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!