Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segítene valaki megfogalmazni...

Segítene valaki megfogalmazni egy e-mailt egy állás betöltésére ? 🥺

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon ciki, de annyira leblokkolok ha ilyesmit kell írni.

Van egy cég ahol van néhány állás hirdetve, és e-mailben kell jelentkezni.

A munkakör amire jelentkezni szeretnék nincs konkrétan meghirdetve, de több ott dolgozó is mondta, hogy jelentkezzek, mert nincsenek elegen azon a részen.

Önéletrajz kétlem hogy kéne, mert csak egy gyári melóról van szó betanítással, mellé elég kevés dolgot tudnék bele írni.

Hogyan fogalmazzak, hogy ne égessem le magam (mivel ugye nincs meghirdetve 😅 )?



#állás #gyári munka #e-mail jelentkezés
2021. márc. 14. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
A kérdésedből úgy tűnik, egész helyesen tudsz írni, és világosan el tudod mondani, amit akarsz. Úgyanígy kell csinálni az e-mailben is, és nem lesz baj.
2021. márc. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy önéletrajzot minimum illene hozzá csapni az emailhez bármennyire is komolytalannak gondolod a munkát.
2021. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt xy !


Kérem tekintse meg mellékelt önéletrajzom.

Amennyiben végzettségem és szakmai tapasztalatom megfelel elvárásaiknak egy jelenlegi vagy jöbőbeni nyitott pozícióra várom visszajelzésüket.

2021. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2: nem az állást tartom komolytalannak, csak kétlem, hogy az eddigi 1 év munkaviszonnyal egy apró üzemben nagyon fel tudnám kelteni az érdeklődést :( És valószínűleg egy elég rövidke kis önéletrajz lenne :/
2021. márc. 14. 14:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb írj egy CVt. Anélkül semmit sem érdemes. Utána szívesen segítek megfogalmazni az emailt.
2021. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ascelpius ***** válasza:
100%
Még ilyen munkákra is minimum egy önéletrajz, főleg a mostani helyzetben. Hidd el, még ilyen kis tapasztalattal is max 20 perc összedobni egy pofás önéletrajzot és máris komolyabban vehető, mint egy random email hogy "hallom kéne munkás, én éppen szabad vagyok" :D
2021. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6: 😂 nem ilyesmit szándékoztam oda böfögni e-mailben XD 👍
2021. márc. 15. 23:30
 8/8 A kérdező kommentje:
5: Írtam üzenetet! 🤗
2021. márc. 15. 23:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!