Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten nettó 200 ezerből...

Budapesten nettó 200 ezerből hogyan lehet kijönni?

Figyelt kérdés
Nettó 200 ezret keresek pékként már egy jó ideje viszont ennyiből nem tudok önállóan élni. Idén leszek 29 éves férfi és a szülőknél lakok mert egyedül ennyi pénzből sehogyan sem tudnék kijönni. Hiába porbálkozok rajtam csak az segítene hogyha több pénzt keresnék de ehhez meg diploma kell vagy olyan kapcsolatok. Tehát hiába dolgozok nincs pénzem semmire.
2021. márc. 15. 12:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%

Én is hasonló szituban vagyok mint te.

Ha elköltöznék a szülőktől, akkor biztos nem akarnék senki mást kerülgetni a lakásban, se havert barátot vagy hasonlót, meg osztozni a wc, fürdőn, konyhán, hűtőn mint valami lepra kopeszban. Akkor már inkább élek a szülőkkel, ha ezek közül kell választani. Gyüjtögetek, aztán egyszer hátha össze gyűlik majd saját ingatlanra.

2021. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
65%
Hát akkor nem tudsz lépni. Nézd az hogy a média mennyi gya.gyaságot ültet a fejetekbe azzal nem kéne foglalkozni. Az önálló élethez sok pénz kell, nem zsebpénz. Én sem tudtam egyedül előre jutni, mindig azok verték a nyálukat nekem, hogy ők mennyire kiküzdöttek maguknak egyedül mindent, akik párban éltek és ketten albikáztak, egyedül ők sem jutottak volna egyről a ketőre. Most akinek a férje meghalt érdekes módon a gyerekkel az anyjához költöztek és ő rázta nekem a rongyot jó pár éve mennyire önerőből szedett össze mindent, hát persze. Ez nem így működik. Jobban jársz szerintem is, ha otthon maradsz a pénzed egy részét odaadod szüleidnek a többit félre teszed magadnak, vagy kamatoztatod és ha lesz párkapcsolatod akkor majd kettesbe elköltöztök.
2021. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!