Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki az Egis-nél?

Dolgozik valaki az Egis-nél?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy emberbarát munkahely, ahol számos közösségi és sportolási lehetőség is van. Emellett sok képzés is van náluk és hangsúlyt is fektetnek erre, hogy az ambíciózus emberekből minél többet hozzanak ki. A fizetés is átlag feletti állítólag és van cafateria + prémium stb, tehát aki nem csak alibizik, őt így is honorálják. Ezek mennyire valósak?

2021. márc. 15. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Azóta nem tudom érdekel e a kérdés.

Lehet a vezetők irodisták jól kapnak a kétkezü munkás igen keveset. Munka nehéz, van mocskos része is pl termékváltásnál mosáskor, illetve veszélyes is. Egyik kollégám szét vágta a kezét én estem keltem. Nem minden a HR PR dumái....

2022. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem írtad a pozit, szerintem keress más céget.
2023. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!