Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » OMSZ gépkocsivezető jelentkezé...

OMSZ gépkocsivezető jelentkezéshez ezt a pontot hogyan tudom megoldani? "Gépjárművezetői munkakörben szerzett – minimum két éves, igazolt – gyakorlat" Tehát mit kell dolgozni és hol, hogy igazoltan gépjármávezetői munkakörben van gyakorlatom?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk futár, vagy valami?
2021. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Meglepő lesz a válasz!

Gépjármávezetői munkakörben kell dolgozni!

Sok helyen van ilyen munkakör. Pl MÁV-nál sok ilyen van. Fuvarozó cégeknél, futárcégeknél kell gépkocsi vezetőként dolgozni Vagy elmész buszsofőrnek.

Vagy menj el kamionozni!

2021. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, persze, csak azért kérdeztem így, mert nem tudtam hoy ha csak szimplán ezek szerint Netpincéres vagy Wolt futár vagyok az megfelelő. Hisz azt higy tudom igazolni?
2021. márc. 16. 00:15
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem biztos, hogy egy biciklis netpincéres elegendő, de mondjuk csomagfutár a GLS-nél, vagy Postánál már igen, ott nyilván van rendes szerződésed, meg minden.
2021. márc. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lehet a woltnál kocsival is futárkodni, csak nem éri meg!

és amúgy a munkaszerződéseddel igazolod

2021. márc. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy lehet, a munka komolytalanságát egy ilyen mentős storyban kívántam vele érzékeltetni.
2021. márc. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de nagyon kbaszott értelmes válasz köszi pont biciklis futárra gondoltam :DDDD Miert ne érne meg egyebkent egy netpincer / wolt? A wolt valoban nem eri meg kocsival, pont ezert adtam vissza en is a cuccom, a netpincer viszont egy gls-ss futarhoznkepest csillagos eg, tapasztalatbol mondom, koszi :DDD A kérdés nem az volt hogy mennyire nézz hülyének hanem az hogy ezekkel, ilyen futár munkával tudom-e igazolni a gyakorlatot. kösz
2021. márc. 16. 11:42