Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az aupair-nek lenni veszélyes?...

Az aupair-nek lenni veszélyes? Cselédként kezelik az embert?

Figyelt kérdés
Ugyan a jelenlegi helyzet miatt nem aktuális, de mégis várom a véleményeket, tapasztalatokat!

2021. márc. 18. 13:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Picit értelmetlen lett a kérdés, mert közben átírtam. Ezt nézzétek el!
2021. márc. 18. 13:54
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem, mi lenne veszélyes, mire gondolsz.

Másrészt az sem világos, mit értesz a "cselédként kezelnek" alatt. Az aupair nem családtag, hanem gyerekek gondozására felfogadott személy, ezért azt kell tennie, amit a szülök mondanak, nem ö dönt, hoyg mire van kedve.

2021. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A szüleim szerint veszélyes és cselédként dolgoztatják az aupair-t a családnál. Szerintem az egész élet veszélyes, ha már itt tartunk, tehát akkor minden üljön otthon és éljen túl minden napot. Nem?
2021. márc. 18. 14:05
 4/17 A kérdező kommentje:
Tessék?
2021. márc. 18. 14:08
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem veszélyesebb, mint bármilyen más munka, éppen ellenkezöleg.

Az meg elvárható, hogy ha ott vagy, akkor elvégezd, amit kell. Ha rendes szerzödéssel mégy, abban meg van szabva, heti hány órát kell és szabad dolgoznod, ez mindkét félre érvényes.


Persze vannak családok, ahol jobban befogadják az aupairt, meg vannak, akik jobban távolságot tartanak, de ez alaptermészet kérdése, illetve kulturális különbségek is vannak.

2021. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen is, olyan is. Van aki tényleg lenézi, csicskáztatja az embert, de hallottam nagyon normálisakról is.
2021. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#7 Tudnál írni arról miket hallottál?
2021. márc. 18. 14:17
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egészségesebb mint gyárban robotolni. Amúgy meg nem veszélyes, ha nem tetszik el lehet onnan is menni. Inkább aki alkalmazza őket azok paráznak hogy megbízhatót találjanak.
2021. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem a 7-es vagyok, de a lányom volt aupiar, neki nagyon tetszett, naponta meg volt, mikor kell a gyerekekel fogalkoznia, megvolt, hogy mikor van szabadideje, mikor van nyelvtanfolyama, hétvégi programokra vitték magukkal, szóval majdnem családtagként kezelték.

Írországban, Dublinban volt.

2021. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Olyan értelemben veszélyes lehet hogy a férfi sokszor kikezd a fiatal lánnyal
2021. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!