Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aegon pénzügyi tanácsadó...

Aegon pénzügyi tanácsadó munkájáról mit gondoltok, érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyetemista vagyok. BCE-re járok gazdaság, és pénzügy matematikai elemzés szakra. Egyenlőre semmi gyakorlati ismeretet nem tudtam elsajátítani, csak elméletet. Gondoltam szerzek egy kis gyakorlati tudást ilyen munkakörben. Nyilván nincsenek ilyen irreális tévképzeteim a munkáról, hogy gennyesre keresem magam meg hasonlók. Valamint gondolom pénzügyi termékeket kell majd osztogatnom mindenféle embernek, ergo semmi köze a munkának a tanácsadáshoz. Emellett kicsit abszurdnak látom ezt a 2 napos gyorstalpaló kiképzést, ahol egy balfasz ácsból 2napra rá pénzügyi tanácsadó lesz. De ettől eltekintve annyiban lehet értelme szerintetek a munkának, hogy betekintést ad a pénzügyi életbe?

2021. márc. 22. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nulla hasznos tapasztalat lenne ez neked. Arról kell győzködni embereket, hogy tegyenek félre egy olyan termékbe, ami után te jutalékot kapsz.
2021. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egyszer elmentem még régen egy állásinterjúra, mivel nem igazán értettem mi ez, nem voltak negatív előítéleteim még. Fél óra helyett végül 1 órát beszéltünk, a végén már szinte én interjúztattam szegény hr-es kislánykát, őszintén szólva sajnálom őket, ez nem élet.

Sokkal jobb gyakorlati helyeket tudsz majd találni, ne aggódj.

Ez egyedül akkor éri meg, ha sales-es akarsz lenni a jövőben, de ahhoz meg olyan erős gyomor kell, ami nem való mindenkinek -ezért is fizetik meg.

2021. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!