Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak engem idegesít amikor...

Csak engem idegesít amikor bizonyos munkákra csak facebookon lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Főleg diákmunkáknál vettem észre, hogy már kb csak facebookon hirdetik meg diákmunkás csoportokban az aktuális munkákat, van hogy a honlapra már ki sem rakják. Alapvetően nem lenne ezzel problémám, viszont nekem a facebook nagyon vacakol szinte folyton. Lefagy, nem küldi el amit írok vagy több óra múlva küldi el meg ilyesmi. A gmail, youtube, twitter stb. oldalakon nem tapasztalom ezt, de tényleg az utóbbi időben a facebook a messengerrel együtt egy nagy nulla. Ma is elakartam küldeni messengeren a cv-met és másodjára küldte csak el, bár még most sem vagyok benne biztos, hogy meg is kapta az illető.

2021. márc. 24. 15:59
A kérdező szavazást indított:
Engem nem zavar, működik rendesen a FB
Engem is zavar, nekem sem működik a FB
11 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem zavar, mert még sosem volt jó tapasztalatom olyan munkákkal, ami a Professionön nem volt fent.
2021. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
#1-es: azért a diákmunka eléggé más. Az a korosztály könnyebben érhető el a közösségi médián keresztül. "Felnőtt" állást én is csak a profession-on néznék első sorban, egy olyan cég aki ad magára tényleg ott hirdet.
2021. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!