Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Durván felfáztam, bemenjek...

Durván felfáztam, bemenjek így dolgozni holnap?

Figyelt kérdés

Holnap lenne a próbanapom egy vendéglátó egységben, viszont tegnapelótt visszatért a felfázásom, úgy tűnik nem lett rendesen kikezelve. A legnagyobb kellemetlenséget az okozza hogy állandóan vizelési ingerem van, erős alhasi nyomás stb, sokat kellene innom egész nap, illetve nem tartogatni ha jön az inger... 10 órás műszakom lenne egyébként, éppen ezért neccesnek érzem, úgy érzem így nem tudnám megfelelően ellátni a teendőim, plusz a munkáltató se örülne gondolom, ha 20 percenként szaladnék mosdóba, na meg elvileg ilyenkor javasolt pihenni stb.


Csak annyira kínos is lenne visszamondani, illetve mindenképp másik próbanapot kérnék vmikor a jovoheten, de lehet nekik az már későn is lenne, félek hogy így elküldenének végleg,na meg előző nap szólok, nem akarok velük kiszúrni sem. Felhivtam ma az orvosom, de most csak telefonon van rendelés, ezért azt mondták később hívnak hogy mi legyen. Viszont nem tudom mi tévő legyek és visszamondjam-e a holnapot most, vagy várjak még vele mit mond a doki. Úgy érzem már most is szinte késő lenne offolnom a próbanapot,vagy lehet azt hinnék kamu meg kifogás..



2021. márc. 25. 10:34
 1/3 Fsms ***** válasza:
100%
Az egészséged fontosabb. Mond el nekik ez történt, és egyezz meg egy új időpontban.
2021. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már megtörtént, a doki írt fel antibiotikumot végül, és egyből hívtam is a munkáltatót, egyáltalán nem akadékoskodott, jövőhét második felére pedig megbeszéltünk új időpontot, illetve majd hív, hogy mikor :) köszönöm!
2021. márc. 25. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nő lehetsz.


sajnos nálatok nagyon komoly a felfázás, akár vissza-vissza térő.

Tesóm is ilyen, random előjön neki és van, amikor nagyon durván és nem csak 20 percenkénti pisiszünet. Pl ha HR es vagy főnök is nő, tuti megérti, mert tudja, hogy ez nagyon komoly betegség.

2021. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!