Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy vagyonőrnek mennyi a...

Egy vagyonőrnek mennyi a fizetése kb szerinted ha olyan helyre megy dolgozni ahol 24 órás szolgálatot kell teljesíteni?

Figyelt kérdés
El akarom végezni a képzést.

2021. márc. 30. 19:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
10. Te hülye vagy? Ugyanaz a tanfolyam mint a fizetős sőt jobb. Szakképzési centrum csinálja. Mivel Orbán kitalálta jár egy ingyenes tanfolyam mindenkinek. Szakképzési centrum egyébként a legjobb intézmény a városban.
2021. máj. 21. 12:10
 12/20 anonim ***** válasza:
11 te vagy hülye! Elhelyezkedni nem fogsz tudni vele! Most pontozz le de ha vegeztel a tanfolyammal jussak eszedbe! Ez tapasztalat sajnos. A fizetett tanfolyamok amiknek neve is van sokkal jobbak :) ingyen meg a szank sem ér össze.
2021. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Te nagyon sötét vagy, csak meglegyen az a lényeg. Te csak ki akarsz velem fizetettni egy rakás pénzt. Csak azért mert neked ki kellett mikor elvégezted.
2021. máj. 21. 12:42
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha kell ember felvesznek még papír nélkül is. Legfeljebb papíron nem vagyonőr leszel hanem portás
2021. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Majdnem 200 rongyomba van neked meg ingyen ugyan már... ingyen monoklit adnak, nem vagyonőr tanfolyamot ugyan már
2021. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15. Így jártál, ez van. Ilyen az élet. Lehet sírni. Xd
2021. máj. 21. 15:46
 17/20 A kérdező kommentje:
A jobbaknak ingyen van. Xd
2021. máj. 21. 15:47
 18/20 anonim ***** válasza:

#15

Ha munkaügyi központon keresztül megy a tanfolyam akkor még támogatást is kap , fizetés formájában. Nem nagy összeget de 2006-ban havi 40 ezret fizettek. Plusz ingyen volt a tanfolyam, orvosi vizsga költségét, busz bérletet mindent álltak. A legelső napon adtak egy tollat mindenkinek, füzetet , tehát Szó szerint nulla forintba került akkor egy ilyen támogatott tanfolyam. Nekünk még ruhát is adtak. Igaz én nem vagyonőri tanfolyamra jártam.

2021. máj. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

#12-es most látom hogy te tévedésbe vagy, egy kicsit én is félre érthetően írtam.

Szóval az ingyenes tanfolyamot is fizeti valaki, csak nem feltétlenül a tanuló, hanem pl az állam. De ugyan olyan értékű mint az amit a tanuló magának fizet. Az oktatók itt se ingyen dolgoznak, az épület használatért ahol a tanfolyam van itt is fizetni kell, csak itt az állam fizet, vagy ha valami pályázatos akkor a munkaügyi, vagy esetleg egy cég ha az indít tanfolyamot az embereinek (régebben pl a MÁV nál is iskoláztak be embereket ha jól tudom.) Plusz ha nappali tagozatos akkor nem is fizethetne érte ha akarná akkor se

2021. máj. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kérdező a 15-ös vagyok, meg a 12-es :D


Bocsi, de mérges lettem, ez nem ellened szólt, de nem tudtam h van ingyen is. Én tenyleg kívánom neked, hogy sikerüljön a tanfolyam illetve a szakmaban dolgozni is.


Úgy hallottam h minkaugyis kepzesek szrok stb de nyilván azok mondjak akik akkora balekok, mint Én mert oké fegyvervizsgaval együtt de nekem mindennel együtt (úgy h benzint nem számoltam tollat én vittem stb) majdnem 200 rongyba fajt :D ha tudom h van ingyen is.. 😂😂ez tenyleg szívás :D


18 azigen akkor volt regebben is ingyen /D

2021. máj. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!