Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kereshet egy közgazdás...

Mennyit kereshet egy közgazdász az Magyar Nemzeti Banknál?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 1. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkodtam mivel számomra mégiscsak az a legmagasabb karrier pozíció, nem valami jól hangzó amerikai befektetési alap vagy random multi India helyett véletlenül ide kiszervezett rabszolgairodája.

Ami álláshirdetést láttam tőlük, ott mindenhol min. 4-5 év releváns tapasztalatot és mestert kértek, ez alapján én nemigen jelentkeznék nettó 550-600 alatt, és az csak az alap, szerintem könnyen átmegy 700-800ba, a tanácsadóknak meg végtelen.

2021. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én láttam gyakornoki állást is náluk
2021. ápr. 1. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Az nagyon menő lehet, sajnálom hogy abból kimaradtam anno, akkor épp nem hirdettek, meg talán föl sem vettek volna, lol.

Arra elképzelésem sincs mit adhatnak, igazából minimálbér és bruttó 450 között bármit el tudok képzelni...

2021. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!