Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres itthon egy...

Mennyit keres itthon egy kamionsofőr?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 20:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

#10


te ritka hülye vagy. Ha azt mondják, hogy 80 euró a napidíjad akkor azon mit nem tudsz kiszámolni? Minden ledolgozott napodra megkapod a 80 eur-t. Mit érdekel az téged, hogy ők azt pontosan, hogy számolják el? Megkapod mondjuk 22 munkanapra (22x80) az 1760 eurós utalást és kész.Kell hozzá kb 10 IQ pont. Azon stesszeled magad, hogy 45 vagy 52 ezer forint lesz a nyugdíjad? Kösz én inkább teljes mértékben leszarom, fiatalon megteremtem magamnak azt amiből majd idős koromban sem kell nélkülöznöm. Egy rohadt magyar céget nem fogsz találni aki bejelent a teljes béredre.

2021. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
külföldieknél sem divat megsúgom... kamionos szakma már csak ilyen cigány dolog minden téren. Úgy se fogod tudni megtartani a pénzt öreg, szóval hülyeség ez a "most megkeresem hogy később ne legyen gondom". Majd 40 év múlva kíváncsi leszek hol tartasz :D Gyanítom még mindig a volán mögött leszel mert nem fogsz találni olyat ami hosszú távon ennyit fog fizetni neked
2021. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Aki nettó 1,5 milliós fizetésből nem tud félrerakni/befektetni az valami mocskos idióta tajparaszt lehet. Csak gratulálni lehet hozzá.
2021. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%
1,5 millió :DDDD ez hülye
2021. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Mennyi itt a nagyokos magyar :D

Luxemburgról hallottál okos gyerek? Szépen megtanulsz Franciául és Németül hozzádvágják ezt az összeget. De ugyanez van mondjuk Norvégiában meg Dániában. Persze aki ideáig terjed agyilag, hogy egy napidíjas fizetési rendszert nem tud lekövetni annak aztán lehet magyarázni. Magyarországot, magyar cégeket a magyar közvetítőket meg pláne elkellene felejteni. De ti dolgozzatok csak itthon alamizsnáért.

2021. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"külföldieknél sem divat megsúgom"

a f@s*t nem. Ausztriában, Németországban és Hollandiában is a teljes fizetésemmel voltam bejelentve

persze ha munkaközvetítővel mész ki akkor ne is álmodozz teljes bejelentéssel

2021. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
amúgy már magyar cégeknél is 600k a beugró nemzetköziben, de láttam már 840k-s utalást. abból sem nagy kihívás spórolni/befektetni a jövőre
2021. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
700-800k nettó a minimum már manapság kamionsofőrnek.nem láttam olyat aki ennél kevesebbért nemzetközizne. vicces, hogy az autópályán tömegével haladnak az olyan sofőrök akik zsebrerakják a multis felsővezetőket
2021. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18-as, meglátszik hogy közöd nincs a sofőrködéshez, csak olvastad/hallottad hogy nyóczáz alatt a kulcsot se' fordítom el, aztán terjeszted tovább itt a hülyeséget... 700-800 minimum mi? Bárcsak tényleg így lenne...
2021. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Jaja persze, oké 700-800 ezer.


Élete nincsen, fürdés, kaja nem olcsó küldföldön sem.


Van kamionos ismerős, nem igazán látom a nagy gazdaságot, de lehet bankszamlan van neki 10 millió euróban 😁

2021. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!