Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákként év közben így pénzhez...

Diákként év közben így pénzhez tudnék jutni? (LENT)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy anyukám nevel, apámra szinte semmiben nem tudunk számítani. Anyu családoknál takarító nő, nap 5000 forintot keres, és heti 3x dolgozik. Amit keres egy hónapban, mind elmegy kajára számlákra, szinte hónap végén kajánk is alig van. Nekem van egy elég drága hobbim amit régebben apám fizetett, amíg le nem mondott a családról. Most 17 éves vagyok, gimnáziumi tanulás mellett, olyan délután 3tól este 7-8ig tudnék dolgozni, esetleg mekiben, burgerkintben. Szerintetek van esély hogy felvegyenek dolgozni?? Esetleg ajánlanátok valami helyet ahová eltudnék menni? Nagyon szívesen dolgoznék!


17L


2010. aug. 20. 15:56
 1/4 A kérdező kommentje:
*napi
2010. aug. 20. 15:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem álláskereső oldalakon nézd meg a diákmunkákat. Jó eséllyel találhatsz telemarketinges melót is,ami kevésbé fáraszt le mint a meki,feltéve ha pesten laksz. Vidéken max diákszövetségeken keresztül kaphatsz munkát,ott is nagyob városokban,s igaz,elteszik maguknak a részüket de így is többet kapsz mintha semmit nem csinálnál. 19/F
2010. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...Szintén pesten,próbáldki a hostess melókat. Szép mosoly és szép arc,más nem kell hozzá :)
2010. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok:):)
2010. aug. 20. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!