Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen bérigényem lehet így...

Milyen bérigényem lehet így pályakezdőként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Idén végzek Ellátásilánc-menedzsment mesterszakon, jelenleg is gyakornok vagyok az egyik legnagyobb autóipari multinál. Mire végzek lesz kb. 1,5 év szakmai tapasztalatom ellátási lánc területen. Egy eléggé átfogó tudást szereztem, majdnem minden folyamatba nyerhettem betekintést. Leginkább "Planning" területtel foglalkozom. Felsőfokú angol nyelvtudással rendelkezem, sajnos papíron csak B2 mert nem láttam értelmét egy C1 vizsgának de gondolkodok rajta, a nyelvet egyébként mindennap használom. Ezen kívül még van 3 év IT Helpdesk tapasztalatom ami tudom nem szakmába vágó de gondoltam megemlítem.



Ezek tudatában kb. milyen bérigényem lehet pályakezdőként végzés után? Vidéken és Pesten egyaránt.



Köszi!



2021. ápr. 5. 12:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Budapesten ma ki kell mondani az emberek döngetnek luxusnyaralásokra étermekbe járnak.
2021. ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11 ez hogy jön ide?
2021. ápr. 13. 12:44
 13/17 anonim ***** válasza:
50%

Kicsit off leszek, de..


Ugyan én nem vagyok szakmabeli, de azért nagyokat pislogok ezeken a béreken. 250? msc-vel? Ne vicceljünk már. Ennyit a vecsési savanyítóban keresnek a segédmunkások.

Ennyiért max. részmunkaidő, heti 15 órában.

Én IT területen vagyok, jelenleg IT sales representative, 4 év tapasztalat, nettó 375+ jutalék (negyedévente nettó 600-800)+ céges autó.

Hozzáteszem, az érettségit családi okokból nem sikerült befejeznem, tehát papíron 8 osztályom van.

2021. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#13, mennyit kérjek? 400 bruttó? Azt vedd figyelembe hogy ez nem Pest.
2021. ápr. 29. 16:54
 15/17 anonim ***** válasza:

IT-t ne hasonlítgassuk már bérek meg végzettség szempontjából se bármelyik másik ágazathoz :D

Olyan mintha megnéznénk ugyanannak a budapesti panellakásnak az árát 2013-ban meg 2021-ben.

2021. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#15 IT-n belül is vannak gyenge és erős fizetések egyaránt. Több IT-s ismerősöm van, csak az tud jól keresni aki tud jól programozni, több nyelven is.


Mezei programozó aki világát sem tudja örül szerintem hogy kap melót valami kis cégnél.


De egyébként igen.

2021. ápr. 29. 21:31
 17/17 anonim ***** válasza:

13 vagyok, nem tudok programozni, csak dumálni.

Btw. a vidékhez nem tudok hozzászolni, csak Pesten dolgoztam.

2021. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!