Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van családi vállalkozásotok?

Van családi vállalkozásotok?

Figyelt kérdés

Benne dolgozol,vagy mégsem? - ha nem miért?


Nekünk van egy, de muszáj muszájból dolgozok benne mivel nem érdekelnek a kozmetikumok és a műköröm smink világa.


Értem hogy számos előnye van, de egyszerűen kiégek, motiválatlan vagyok..


Van egy diplomám amit 1percet se használtam. Mert szüleim úgy kezelnek hogy ha ezt nem akarod akkor keress amit szeretnél, de készpénznek veszik hogy ha munka van én is csinálom( van egy másik üzletünk is) és meg se kérdezik hogy mi a terved ekkor és ekkor, hanem jössz.


2021. ápr. 6. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Volt es dolgoztam benne, azota a magam utam jarom. Le kell szakadni a csecsrol ha ez most gond szamodra, aztan majd kiderul h milyen mashol dolgozni
2021. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dolgoztam már máshol. Tudom milyen..
2021. ápr. 6. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:
4 is
2021. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
több is. mivel több mint tízmillió Ft profitot termel nekem havonta amit kaptam így nem háborgok rajta
2021. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát igen, nem mindegy hogy anyádék kvázi ingyen dolgoztatnak, vagy azért neked is csurran-cseppen valami jelentősebb jövedelem belőle
2021. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valamennyi pénzt kapok,meg egyéb dolgokat
2021. ápr. 9. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!