Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most hülyének nézett a HR-es...

Most hülyének nézett a HR-es csaj?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és targoncásként dolgoztam egy cégnél ahol csomagokat kellett raklapra pakolgatni, a fizetés nagyon kevés volt ezért felmondtam kb 2 hete.

Múlt hét hétfőn voltam állásinterjún egy cégnél ahol tojástálcákat kell rakodni targoncával, rendes volt a HR-es csaj, mondta hogy felhívja nekem az üzemi orvost, mert ezaz eljárás mivel az orvos Covid ellen is olt embereket és időpont kell nekem az alkalmasságira. Pénteken délbe mentem is, sőt még aznap vissza akartam menni a céghez ezért felhívtam őket. Egy másik nő vette fel és közölte hogy most nincs náluk felvétel mert a héten már felvettek 10 embert majd hívnak ha lesz üresedés de az alkalmassági papíromat vigyem be.

Ezt megteheti a cég?


2021. ápr. 10. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Menj be és beszélj velük. Lehet hogy nem tudta, hogy a másik már felvett téged.
2021. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

#1


Miből derült ki hogy felvették?

2021. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Ugyan miért fizetne a cég minden interjún járó embernek üzemorvost?
2021. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%
Annyit kellett csak volna mondani, hogy a kollégája már felvett és üzemorvosiról mész vissza. Hihetetlen, hogy mennyire életképtelenek egyesek elintézni egy félreértést.
2021. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4, hát azért pakolnak tálcákat raklapra kevés pénzért, nem másért:P
2021. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#4: Jól rátapintott a lényegre.

Hétfőn meg értetlenkedik az eredeti HR-es, hogy miért nem jelentél meg az első munkanap

2021. ápr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!