Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetetek kijátszam az...

Szerintetetek kijátszam az adu ászt a hátsó zsebemből ? (Nem kamu a kérdés !)

Figyelt kérdés

Nemrégóta dolgozom, egy munkahelyen, (nagy külföldi tulajdonú cég) fizikai munkát végzek, amihez bőven elég középfokú végzettség. Nekem azonban közgáz diplomám is van, amiről nem tudnak, mert akkor nem vettek volna fel a jelenlegi pozícióra sem. Nekem viszont nagyon kellett a munkahely, ezért arról nem beszéltem nekik.

Mit gondoltok kijátszam most a diplomámat nekik ? Vagy ez ultra gáz, hogy eddig nem vallottam be nekik ?

Kérem próbáljunk tiszteletteljes választ adni, nem kamu a kérdés. De tudom hogy szokatlan a szitu.



2021. ápr. 10. 17:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem...


Kinek akarod elmondani? Milyen kontextusban? Mit remélsz ettől? 🤔


Én biztos nem foglalkoznék ezzel, ha elégedett vagyok a melommal. Ha meg nem, akkor keresnék másikat.

2021. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Szerinted min változtatna?

Ugyanúgy operátor lennél...

2021. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

#1: Mondjuk a HR-osztálynak, hátha jobb pozíciót kaphatnék, mert nagyon elégedetlen vagyok a jelenlegivel. Nehéz munka 3 műszakban.


A "B" tervem ez, keresni másik munkahelyet.

2021. ápr. 10. 17:11
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
:-)
2021. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
A vagy B ?
2021. ápr. 10. 17:17
 6/25 anonim ***** válasza:
98%

Komolyabb pozíciót nem azért adnak valakinek mert diplomája van hanem a tapasztalta és képességei miatt. És azt se alanyi jogon.

Tehát ledobhatod büszkén az álruhát mint a három testőr hogy már te pedig diplomás fizikai munkás vagy de a kutyát se fogja érdekelni. Munkát se fognak ajánlani és el se fognak lképedni hogy errol ok aztán miért nem tudtak eddig.

Viszont ugyanúgy meg tudsz pályázni egy belsős pozíciót mint bárki más.

2021. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy adu ász, hanem fuccs, avagy öngól.
2021. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#6: Az utolsó mondatodnàl többet nem is reméltem egy pillanatig sem.
2021. ápr. 10. 18:04
 9/25 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk nem maradnal tovább egy ilyen után.

Mivel szemmel láthatóan motiválhatatlan vagy a munkakörödben...

2021. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés, hogy jelentkezz-e másik pozícióra a cégnél? Hat jelentkezz.
2021. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!