Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztonsági őr se legyek, ha...

Biztonsági őr se legyek, ha visszahúzódó vagyok és félek az emberektől?

Figyelt kérdés
Sajnos nem jeleskedem semmiben. Sokan mondták legyek őr azt nem lehet elrontani. De én félek az emberektől és visszahúzódó vagyok. Akkor ez se jó nekem?

2021. ápr. 15. 18:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Gondolom ilyen 24 órás telephelyen is 5 percenként jön valaki vagy valami. Jól gondolom? És intézkedni kell segíteni meg ilyenek.
2021. ápr. 15. 18:48
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Akkor legyél biztőr ha nagy darab vagy. Nem baj ha félsz az emberektől, nem kell semmit csinálni, csak odaállni a 195centiddel, meg a 150 kilóddal, és akkor inkább nem fognak kötözködni.
2021. ápr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még csak félelmetes sem vagyok. Jól kibszott velem az élet. Xd
2021. ápr. 16. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Jól gondolom? És intézkedni kell segíteni meg ilyenek."


Nem kell ha nem akarsz, csak a hülye "főnököd" aki a fejpénzt szedi utánad várná el, de mindenki mást idegesít hidd el.


Én portás vagyok.


Már fél éve nem láttam a "főnökömet" :D


Fizetést még utalja, de a munkaszerződésem szerinti cég már megszűnt két hónapja..

2021. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!