Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát lenne érdemes...

Milyen munkát lenne érdemes választani ami mellett megoldható, hogy esti suliba járjak? Tehát heti 3x be kell mennem délután 3-tól 8-ig suliba.

Figyelt kérdés
Szakmát akarok tanulni estin. De úgy néz ki ez heti 40 óra munka mellett nem fér bele.

2021. ápr. 21. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Telefonos ügyfélszolgálat. A Telekomnál, Telenornál pl tudom elég rugalmas a munkaidő, kifejezetten sok diákot is alkalmaznak.
2021. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az ilyen munkára alkalmatlan vagyok, szociális fóbiám van
2021. ápr. 21. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok munka 6-14 közötti műszakokban van, az neked ha jól látom pont jó lenne.
2021. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as: ÉS az egy szem érettségivel hol kivitelezhető a 6-14 órás munkák? MErt lehet én vagyok a vak de én a 3 műszakosokon kívűl semmit nem találok és én is ahogy a kérdező is estis iskolába járok. Kérdező részmunkaidős munka kéne én is azokat nézem vagy ahogy a 3-as írja egy műszakos de nagyon nehéz találni. Én speciel nem találtam.
2021. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4

Én anno mikor Tescoban dolgoztam csak 2 műszak volt (de és délután) és ha simán meg lehetett beszélni, hogy ne osszanak be délutánra, csak délelőttre. Nem hiszem, hogy ez olyan különleges dolog lenne. De ugyan ez simán igaz gyárakra is.

2021. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4. Egy haverom raktárban dolgozik (Unix) és ő is 6-tól 2-ig van, de nem kell műszakban dolgoznia. Konkrétan a felvételkor lehetett választani, hogy 1 műszak 6 óra; 1 műszak 8 óra; 2 műszak 8 óra amiben dolgozni akar-e. (Az álláshirdetésben is így volt már.) Aki két műszakot vállal, az mondjuk több fizut kap 30-40 ezer forinttal, de ott az opció, hogy aki nem akar, annak nem kell több műszakban dolgoznia.
2021. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!