Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kell-e választani egy karriert...

Kell-e választani egy karriert, s le kell-e mondani a másikról, ha több minden érdekel?

Figyelt kérdés
Tán más is úgy van vele, mint én: Hogy több minden érdekli, több fajta karriert el tudnának képzelni. Mi volt a tapasztalatuk ezzel az életük során? Engem nagyon eltérő dolgok érdekelnek, és eléggé el vagyok akadva, igazából egyiket sem tudtam kiteljesíteni.

2021. ápr. 24. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Én döntöttem, de nekem musáj volt, a másikat nem fizették meg.
2021. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen
2021. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem mindegy milyen a terület, pl. ha zongorázni, meg kőműveskedni akarsz párhozamosan, az nem fog menni már csak a fiziológiai része miatt sem, vagy vevőversenyzés és atléta akarsz lenni.

Összességében elég sok mindent lehet párhuzamosan csinálni, de max középszerűen, ha igazán jó akarsz lenni valamiben, akkor arra kell koncentrálni

2021. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, valamiről le kell mondani, hogy azt az időt más valamire tudd fordítani.
2021. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. ápr. 24. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!