Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire éri meg 2021-ben...

Mennyire éri meg 2021-ben személy és vagyonőrnek lenni?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki tudná mennyi a fizetésük és milyen nehéz egy normális helyen elhelyezkedni ezzel a szakmával azt megköszönném.

2021. ápr. 26. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem vészesen nehéz jó helyre bekerülni, bár attól is függ kinek mi a jó. Nekem az irodaház ami jónak számított, ott most Bp.-en 800-1000 ft között lehet keresni óránként, általában 24/48 vagy 12 órás szolgálatok vannak. A telephelyeken kevesebbet fizetnek, míg az üzletőrzésekért, szórakozó helyeken többet valamivel. Az őrködéshez viszont okj végzettség kell és igazolvány. Mind a kettő 5 évente lejár amit frissíteni kell az okj-t vizsgával, ami nem vészes ha a kamarán keresztül csinálod max. 7000 ft, míg egy alvállalkozó adócsalónál lehet 25 ezer is!
2021. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Jah és hogy mennyire éri meg? Ha nincs más akkor megéri, mert enni kell valamiből, meg élni, ennyire éri kb. meg
2021. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Én dolgoztam irodán 6 évig (logisztika, nagyon stresszes volt, ahhoz képest nem fizetett valami jól)


2 évig cnc-em, az nem volt rossz, csak egészségtelen! Meg még vagy 20 féle szar (pár napot) helyen a vége felé, ameddig....


Tavaly óta vagyonőrködöm 24-ben.

Eddigi legjobb munkahelyem. 10 napot dolgozom, egy nap átlag 2 óra a meló. Este ugyanúgy alszom, mintha otthon lennék!

A szabadságaimat rendesen kifizetik(12-be), ünnepnapra bruttó 60-at kapok,ha be kell mennem.


Havi átlag bruttó 380-at kapok azért, hogy kipihenve megyek haza. Én nagyon elégedett vagyok.

2021. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs más, illetve nincs piacképes tudásod akkor jó.
2021. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak addig, éri meg amíg nem találsz jobbat. Hosszú távon nem lehet csinálni, mert az országban a Személy és vagyonvédelmi cégek 90% nem jelent be rendesen, Túlórákat vagy ki fizetik vagy nem, táppénzt és szabadságot vagy ki fizetik vagy nem. Havonta a minimum amit le fogsz dolgozni 230 óra.

A munkaadó úgy és ott vágja át a munkáltatót, ahogy akarja.

A fizetéseket, még mindig sok helyen, csak kézpénzben adják oda, sokszor az se stimmel, szeretnék valami jót is, írni róla, de sajnos nem tudok.

Ha nincsen más lehetőséged, akkor áruházba ne menjél dolgozni, hiába több a pénz.

2021. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem megéri. Jó helyen vagyok. Jól keresek, nyáron 400 ezer nettót megkapok, télen meg van téli pénz, 500 ezer alatt sose kapok. A legtöbb amit kaptam az majdnem 600 ezer nettó volt.

Nagyon jó a cég. Ezelőtt én is egy szenny cégnél voltam, ahol épphogy bejelentettek minimálbérre, meg 800 nettòt kaptunk óránként, de váltottam.

Ráadásul utazok is, mert mindig kiküldetésen vagyok, és ezért több a fizum. Hátrány, hogy kell a saját kocsi, amit magadnak kell tankolni, de valamennyit bele szokott a főnök fizetni.

Órában maximum 290-et kell teljesíteni havonta. Ez télen a plafon, nyáron ettől kevesebb. Telephelyet őrzök, és a kutya nem szól hozzám általában. Aludni lehet, annyi hogy nincs sem áram, sem bòdé, saját autóból őrködünk. Szabadság, táppénz, betegszabi van. Munkaruhát adnak annyit amennyit kérsz.

Melò mellett iskolába is jártam, és mindig itt a munkahelyen tanultam csak. Mindkét vizsgám ötös lett. 😂 Ráadásul építettem itt ki kapcsolatokat is, úgyhogy ha később váltanék pl gépkezelő melóra, akkor megvan alapból 4 építésvezető telefonszáma, és hozzájuk fordulhatok.

Amúgy négy szakmám van, és egyetemre gyűjtök, azért csinálom ezt csak.

2023. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!