Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnák uniós pénzeket...

Hogyan tudnák uniós pénzeket lehívni magánszemély kisemberként a legegyszerübben?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 09:10
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
88%
Úgy, hogy megpályázod a magánszemélyeknek kiírt pályázatok valamelyikét és ha nyersz, akkor kiutalják neked.
2021. ápr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
de mit kell hozzá csinálni? milyen tevékenységi kört kell végezni hozzá hogy foganatosítsák a honoráriátumot?
2021. ápr. 28. 09:22
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

OMG! :-D :-D


Ugye te valami ötödikes-hatodikos gyerek vagy???? (és akkor hogyan regisztráltál ide???)


Az 1-nél a pont!


Tessék, keresd elő a magánszemélyeknek szóló pályázatokat, írd meg, és hajrá!


Miféle honoráriumról beszélsz???? Honoráriumot művészeti tevékenység után szoktak kapni, nem pályázatra!


Mekkora önerőd van? Mihez értesz, milyen típusú pályázatok érdekelnek?


(na jó, látom, hogy trollkodsz....)

2021. ápr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
88%

Tessék, itt van egy kiváló lehetőség...


[link]


Persze ehhez kiváló kutatónak kellene lenned... :)))))

2021. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
75%

Én is abban bízok, hogy csak.poén a kérdés.

Néha előadják, hogy az ellenzéki vezetésű városok is pályázzanak, de hát az Uniót továbbra is országok alkotják.

Ők fizetik a fenntartásának költségeit, és a közösbe való befizetéseket.

Gondolom nem akarsz 28. Tagként csatlakozni, főleg ilyen terhek mellett.

Melózni kell, én nem találtam még más megoldást a pénzkeresésre.

2021. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
96%
Odamész a pénzügyminisztérium épülete elé ( [link] megállsz a legmagasabban lévő ablak alatt déli 12 órakor és felkiáltasz: "Uniós pénz, gyere le!". Ezt kábé 10-szer el kell ismételned és ha mázlid van akkor lejön az uniós pénz. Ez a legegyszerűbb módja az uniós pénz lehívásának.
2021. ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
75%
6: BIG LIKE! :-))))))
2021. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy van egy magyarország szinten félretett folyószámla, amit az unió hajlandó foganatosítani a magyar emberek részére, tehát ez az én pénzem is ez a mi pénzünk, ennek kéne az a része ami engem illet, persze megcsinálom azt amiért ez a pénz jár. úgy értem vállalkozást indítok természetesen, de ehhez kell a tőke, mert ugye anélkül nem lehet. én értem hogy vállalkozási tevékenységet kell folytatni hogy megillessen ez a pénz. az érdekelne hogy milyen tevékenységet kell folytatnom, és hogyan tudnák ehhez pénz lehívni? ki hívja le nekem?
2021. ápr. 28. 09:51
 9/45 anonim ***** válasza:
87%
Uramisten.... :-D :-D :-D Szerintem foganatosítsd az általános iskola befejezését... :))
2021. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
83%

Hány éves vagy...??


Nézd meg a fiatal vállalkozók számára szóló pályázatokat - valószínűleg újra ki fogják írni.

2021. ápr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!