Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A biztonsági őrök a telephelye...

A biztonsági őrök a telephelyeken most térnek nyugovóra? Vagy még korán van?

Figyelt kérdés
Bezárják a kaput, elengedik a kutyát, aztán szunya. Vagy nem?

2021. ápr. 30. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
még egy kicsit fb-znek, passziánszoznak és aknakeresőznek, még korán van a szunyához.
2021. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ja azért van éjszakai őrségben. Valószínűleg még nyugágyat is biztosít a munkáltató nekik.
2021. máj. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

#2

Attól függ.

Egy kérdést már feltettem, akkor azért ,hogy mivel lenne érdemes fűteni a kocsiban mivel abba kell őrködni (autópálya építés), mivel kevés őr van fix helyen, azaz lakókocsiban vagy konténerben. A többiek mindig máshol vannak ahogy építik a pályát (a főpályát,hidakat, csatlakozó utakat,) úgy mennek a gépekkel.

Na akkor megkaptam hogy "...azért hogy kényelmesen tudjak aludni a kocsiban..."

Ezt mondjuk jónak írta az illető. A kb 50 őrböl szerintem pont én vagyok aki nem alszik.

Azonkívül nem is várják el, hogy 600 forintos órabérért -5 fokba vigyázzba álljunk a gépek mellett. Legyünk ott és ahogy a munkások délután otthagyták az reggelre is úgy legyen. Ennyi!

Most az hogy egy kis komfort legyen fűtés/tv/hintaszék az ha a tulajdonost nem zavarja akkor egy idegent miért is?

Azért kíváncsi lennék ,aki sajnálja a meleget az éjjeli őrtől, az is fagyoskodik a munka helyén? (Esetleg ha valami hűtőházban dolgozik) Vagy le lehetne ülni de Ő inkább áll 8 órát, mert munka helyen nem ülünk? Én rádiót hallgattam a kocsiban és mikor olyan éjfél körül meghallottam Komár Lacitól a "Csak a hajnal jönne már"-t fel tekertem teljes hangerőre. Olyan volt mint egy disco (szerintem az az éjszakás dolgozók himnusza) Sok olyan hely van ahol az éjjeli őr nem allhat, de ahol engedik azoktól ne sajnáljuk már.

2021. máj. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

"Ezt mondjuk jónak írta az illető. A kb 50 őrböl szerintem pont én vagyok aki nem alszik."


Amikor ilyet hallottam 100%-ban úgy aludt az illető, hogy magáról sem tudott, de Ő nem alszik... :D


Ja, és ez több, mint 10 év tapasztalatából mondom. Olyan emberrel, aki nem aludt be, na olyannal nem találkoztam. Én bátran bevállalom, hogy nyálcsorgásig be tudtam szunyálni amikor szolgálatban voltam. Nem is érdemelt mást a munkáltató, minimálbéres bejelentés mellett.

2021. máj. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
3as! Sok par.aszt nem tud semmit az egészről csak mond meg ír össze faxságokat. De kívánom nekik kerüljenek olyan helyzetbe hogy elkelejen végezniük a képzést és ne legyen más lehetőségük és akkor majd megváltozik a véleménye,mert életükben nem 24/48aztak vagy éjjeleztek folyamatosan. Mert nekem is okoskodott már nagy tudású hogy a 24 órát ki lehet bírni alvás nélkül, hát persze mondta az aki otthon aludt minden éjjel :D Megnézném hogyan maradna fenn arról nem is beszélve hogy az utazási idő nincs beleszámolva, meg a kelési elkészülési idő, az már nem 24 óra fenn lét, hanem több. Én fagyoskodtam fűtettlen irodaház recepcióján mert éjjelre sajnálták bekapcsolni 2 emberre a fűtést, kívánom annak aki ilyen xarrágók hogy élje ne egyszer át az ilyet, hogy egy olajradiátor jut kettőtökre egy hatalmas térhelyű irodaházban és kabátban, sapkában, sálban kelljen éjjel ücsörögni egy igénytelen fo.s helyen.Meg azt is kívánom az ilyeneknek lopják szét őket a ge.cibe!
2021. máj. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

#4

Én nem 24 órákat vagyok/voltam egyszerre csak max 12-öt ,15-öt. Az nem vészes. Kávéval energia itallal simán ki lehet bírni. Meg én inkább reggel vagy délután szoktam aludni. Otthon is van hogy TV-t nézek reggel ötig.

2021. máj. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!