Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Győri Audiba bejutni?

Troy95 kérdése:

Győri Audiba bejutni?

Figyelt kérdés
Olyan személyt keresek itt gyik-on aki jelenleg is a Győri Audiban dolgozik, mint céges/belsős alkalmazott. A segítsegeteket szeretném kérni. A szakmám szakács, a vendéglátás pedig halott. A Győri audiba szeretnék bejutni, protekció által, mint belsős/céges dolgozó. Aki ebben tudna nekem segíteni, annak meghálálnám. A munka nem ilyeszt meg! Sem ha monoton, sem ha aprólékos, türelmes vagyok. Dolgozni szeretnék, rendes bérért. Valaki tudna nekem segiteni?

2021. máj. 2. 21:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Learben van felvétel
2021. máj. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze majd gyakorirol egy random embert beajanlanak/ beszerveznek :D
2021. máj. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

Hello,ez nem így müködik.

Külsösként kell kezdened egy munkaközvetítő által és ha valóban ügyes vagy talpraesett jól dolgozol,építesz kapcsolatot akkor átvesznek.

De kb 100 ból 1.

Forrás egy ismerős akit átvettek.

2021. máj. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%
Mennyit perkálsz hogy beprotezsáljalak?
2021. máj. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ismeretlen emberért vállalja valaki a felelősséget?


Gyanítom hogy valami munkahelyed akadt azért, de te nagy pénzért szeretnél dolgozni!

2021. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Így van, jelenleg Eladó-pénztáros vagyok, de ez nem a legjobb. Nem kérem hogy ismeretlenül,egyröl a kettőre. Meglehet ismerni. Mennyit perkálnék? Mégis mennyit kéne? Dolgozni szeretnek, elég bónuszt kapna az aki beszerezne, és még hónapok elteltével is, tudom hogy megy ez.
2021. máj. 3. 14:59
 7/22 anonim ***** válasza:
Közvetítő által hamar bejuthatsz. Audi nem úgy működik, mint a legtöbb gyár. Közvetlenül céges állományba legalább szakmával és több éves tapasztalattal vesznek fel dolgozókat. Sori munkára közvetítőknél kell kezdeni. Sori munkás még beajánlás mellett sem lesz rögtön Audis munkatárs.
2021. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

7


3-4 éve még rokonomat pályakezdőként egyből direktbe felvették protekció nélkül.

2021. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

hegesztő pályakezdőként*


egyébként nem olyan nagy szám az audi fizetés terén, ott is több műszakos s.zopás van hiába van szakmád....hosszú távon nagyon nem egészséges szerintem

2021. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ja az akkor volt. Próbálja meg most!
2021. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!