Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen az orvosi alkalmassági...

Milyen az orvosi alkalmassági az Auchanban?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon durva! Tejesen másként csinálják, mint a többi cégnél. Van benne minden, amit csak el tudsz képzelni, rengeteg vért levesznek, meg prosztata vizsgálat (nőknek is).


Miért, szerinted milyen a többi céghez képest?

2021. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Még nem voltam sehol, ez az első munkahelyem. Sajnálom, hogy nem tudom hol milyen egy alkalmassági. De nyilván ezért tettem fel a kérdést.
2021. máj. 3. 17:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb helyen így megy: megmérik a vérnyomásod, meg leolvasod a számokat meg betűket a tábláról. Orvos még kérdez egy két dolgot, ennyi.
2021. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
A számok-betűk olvasását újabban hanyagolják nálunk, mert volt olyan bátor kollega, aki arra hivatkozva kért munkaszemüveghez munkáltatói támogatást.
2021. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi lehet kizáró ok? Pénztáros állásra jelentkeztem, arra vettek fel. Sajnos jelentősen túlsúlyos vagyok, igaz, fogyóban, de még mindig elhízottnak számítok. Emiatt a vérnyomásom is magasabb szokott lenni, ha nem itthon mérem, mert a súlyom miatt idegeskedek... Baj lehet ebből?
2021. máj. 3. 18:19
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
meg fogja jegyezni az orvos, hogy magas a vérnyomásod, felírja a kartonodra, hogy el menj el szakorvoshoz, aztán ennyi.
2021. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én még olyat nem hallottam, hogy valaki munkaegészségügyi vizsgálaton ne felelt volna meg... kivéve ha hivatásos sofőr v. ilyesmi akarsz lenni amihez PÁV kell (mert ott ha elalszol emberek halnak meg).

"normál" munkahelyen csak egy formalitás.

ha meg annyira túlsúlyos vagy, ami már betegségnek számít, akkor az auchan külön örülni fog, mert a "megváltozott képességű munkavállaló" (valami ilyesmi neve van) után támogatást kap az államtól.

2021. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Szemészeti vzsgálat (és szemüveg térítés) csak képernyő előtti munkakörben van.
2021. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8: minden olyan munkakörben van, ahol indokolt, pl bizonyos gépek kezelésénél is.
2021. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9: valóban, bénán fogalmaztam
2021. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!