Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem ütöm meg az 1 órás...

Ha nem ütöm meg az 1 órás cigi szünetett, akkor nem vonnak le a fizumból, ugye?

Figyelt kérdés
Azért gondolom, így mert ugye óra díjat fizetnek meg és, ha 8 órába dolgozom és csak fél óránként megyek ki cigizni 5 percre, akkor az még nem üti meg az 1 órát 🤔 (40 perc)
2021. máj. 3. 21:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A legtöbben jóba vannak a főnökkel. (Exroveltáltak) nagyon családias a környezet, olyannyira, h simán bemutatnak a főnöknek és megszólják. So ez nem próbléma. Nekem is a bevágodás a célom, persze nem az együtt cigizéssel.
2021. máj. 4. 17:22
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

ja értem.

van nálatok felvétel? :D

2021. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, h jönne akarnál 😆


Meki.

2021. máj. 4. 17:53
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nem pultban dolgozol, mert felfordulnék tőled.
2021. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Csak nyugodtan,nem hiszem, h sok embernek hiányoznál. Eggyel kevesebb szemét ember. 😂


De meg mondhatnád, miért h talán jobb élményt adjak, ha betérsz hozzánk. 😆

2021. máj. 4. 19:34
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ha óránként cigizel, akkor jobban bűzlesz, mint egy hamutartó.

Ha sütsz, akkor ezt még el lehet viselni, de ha kiszolgálsz, akkor tényleg ott fordulok föl előtted.

És miért lennék ettől szemét?

Ezt nem értem.

2021. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Ember. Sokan 10 percenként mennek ki! És írtam,h nem biztos h ennyiszer mennék ki, de felkészülők, h mennyire lesz beszédhibásként stresszes a kassza. Nem csak annyiból áll, h mondod az árat. Itt értékesítési szövegekkel kell társítani egy-egy terméket.


És hogy akkor miért választottam a kasszát?


Hogy kilépjek a konfortzónámból...


Azért írtam,h szemét vagy, mert úgy szóltál be,h nem tudod mi folyik a háttérbe. Hogy én miért cigizek ennyit. (De írtam,h nem bizti)

Meg azt hittem a személyiségemre írtad.

2021. máj. 4. 20:51
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk ettől független, szép kis munkahely az ilyen, óránként... Arról nem beszélve, hogy étellel is foglalkoznak, ilyen helyen azért na.
2021. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"beszédhibásként"

Akkor figyelj oda arra is, hogy a szünetet itt nem "megütöd", hanem meghaladod.

2021. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"mennyire lesz beszédhibásként stresszes a kassza"

hát nézzél tv-t, bemondók is vannak beszédhibásak.... nem kevesen!

Én meg rosszul hallok, úgyhogy ha nekem makogsz oda majd valamit a mekiben akkor nem azért fogok visszakérdezni, mert gyökér vagyok, hanem mert TÉNYLEG NEM HALLOM!

És ezt nehéz megoldani.... mindig azt hiszik (nem csak a mekiben) hogy trollkodom..... :(


"Hogy kilépjek a konfortzónámból..."

hajrá!!

sok sikert!!!!

2021. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!