Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kapok majd fizetés emelést vajon?

Kapok majd fizetés emelést vajon?

Figyelt kérdés

Nemrég léptettek elő műszakvezetőnek...

Az állást rendesen meghirdették, én jelentkeztem, a másik 3 jelentkezővel egyszerre fogadtak, az interjún.


Engem vettek fel, de csak próbaidőre még...


Erről kaptam is papírt.


Bérigényről nem kérdeztek, illetve még semmilyen infót nem kaptam arról, hogy a fizetésemmel mi lesz...


Ugye olyan nem lehet, hogy marad az ami az előző pozimban volt?


3. napja vagyok műszakvezető...



2021. máj. 5. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Honnan az istenből tudjuk?
2021. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem fognak emelni
2021. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
De lehet ha te nem szólsz érte külön!
2021. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha a fizetesedet nem kollektiv szerzodes hanem a sajat szerzodeset hatarozza meg akkor nem "jar" fizetesemeles soha. Az mas kerdes, hogy lehet felajanlanak majd, de normalis esetben fizetesemeles az uj pozicioval egyidoben jarna. Lehet pont azert te kaptad a poziciot mert masik 2 jelezte, hogy ok fizetesemelest varnanak el ezert a pozicioert, igy te voltal a legolcsobb jelolt.

Tanulsag (fuggetlenul attol, hogy mi lesz a sztori vege): legkozelebb ezt a kerdest a felettesednek tedd fel, lehetoleg mielott elvalallod az uj poziciot.

2021. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Milyen vezető lehet az, aki a gyakorin tesz fel ilyen kérdést?


Nem igazi vezető, az biztos!

2021. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nos azért kaptam meg én az állást egyrészt, mert akik még ott voltak az interjún, szinte végig meg sem szólaltak...

Másrészt meg az eddigi pozíciómban csak jöttek mentek az emberek, általában nem dolgoztak én dolgoztam mindenki helyett.

Sokan leültek és konkrétan döglöttek egyhelyben, zenét hallgattak, stb.

Én nem panaszkodtak, erőmön felül intézkedtem és mindenki helyett mindent elvégeztem.


Ezt már a vezetősség is megfigyelte.


Ezentúl adhatok utasításokat is, meg olyan dolgokat ki tudok küszöbölni, amik logisztikai katasztrófához vezetnének...


Például volt olyan, hogy nem pakolták le a kamiont, mert csak.


Mostantól utasíthatom Őket, hogy márpedig pakolják le...


Eddig ilyet nem tettem, hiszen nem volt rá felhatalmazásom.

2021. máj. 5. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Lehet fogadni, hogy ki pakol a végén. :)
2021. máj. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Benne van, hogy azért téged tettek meg művezetőnek, mert nem emelnek, az újak ennyiért pedig nem vállalták volna.
2021. máj. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Hogy lehet beleegyezni egy munkakörbe úgy, hogy nem egyeztek meg fizetésben???
2021. máj. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!